/ Greece Cup
  • 19:30

    finished

    AEK Athens
    2
    Apollon Smyrnis
    0
  • 13:00

    finished

    Aris Thessaloniki
    2
    Asteras Tripolis
    0
  • 15:15

    finished

    PAOK
    5
    AE Larisa
    0
  • 17:30

    finished

    PAS Giannina
    2
    Atromitos Athens
    2
  • 17:30

    finished

    Panetolikos
    0
    Olympiacos
    3
  • 13:00

    finished

    Volos NFC
    2
    OFI Crete
    0
  • 15:15

    finished

    Asteras Tripolis
    0
    Aris Thessaloniki
    2
  • 17:30

    finished

    Apollon Smyrnis
    2
    AEK Athens
    1
  • 13:00

    finished

    Atromitos Athens
    2
    PAS Giannina
    3
  • 15:15

    finished

    Olympiacos
    3
    Panetolikos
    0
  • 13:00

    finished

    OFI Crete
    1
    Volos NFC
    1
  • 17:30

    finished

    AE Larisa
    1
    PAOK
    2
  • 15:00

    finished

    AEK Athens
    4
    Volos NFC
    2
  • 19:30

    finished

    Olympiacos
    2
    Aris Thessaloniki
    1
  • 17:00

    finished

    PAOK
    5
    PAS Lamia 1964
    2
  • 13:00

    canceled

    PAS Giannina
    -
    Panathinaikos
    -
  • 18:00

    finished

    Panathinaikos
    1
    PAS Giannina
    2
  • 16:00

    finished

    PAS Lamia 1964
    1
    PAOK
    1
  • 16:00

    finished

    Volos NFC
    1
    AEK Athens
    0
  • 18:00

    finished

    Aris Thessaloniki
    1
    Olympiacos
    1
  • 13:00

    finished

    PAS Giannina
    2
    Panathinaikos
    1
  • 15:00

    finished

    PAS Giannina
    1
    Olympiacos
    1
  • 17:00

    finished

    AEK Athens
    0
    PAOK
    1
  • 16:00

    finished

    Olympiacos
    3
    PAS Giannina
    1
  • 16:00

    finished

    PAOK
    2
    AEK Athens
    1
  • 18:00

    finished

    Olympiacos
    1
    PAOK
    2
  • Greece / Super League
  • 15:00

    postponed

    AEK Athens
    -
    Ionikos Nikeas
    -
  • 15:00

    postponed

    Aris Thessaloniki
    -
    OFI Crete
    -
  • 15:00

    postponed

    Olympiacos
    -
    Atromitos Athens
    -
  • 15:00

    postponed

    PAOK
    -
    PAS Giannina
    -
  • 15:00

    postponed

    Panathinaikos
    -
    Apollon Smyrnis
    -
  • 15:00

    postponed

    Panetolikos
    -
    Asteras Tripolis
    -
  • 15:00

    postponed

    Volos NFC
    -
    PAS Lamia 1964
    -
  • 14:00

    postponed

    Apollon Smyrnis
    -
    Volos NFC
    -
  • 14:00

    postponed

    Asteras Tripolis
    -
    PAOK
    -
  • 14:00

    postponed

    Atromitos Athens
    -
    Panetolikos
    -
  • 14:00

    postponed

    Ionikos Nikeas
    -
    Aris Thessaloniki
    -
  • 14:00

    postponed

    OFI Crete
    -
    AEK Athens
    -
  • 14:00

    postponed

    PAS Giannina
    -
    Panathinaikos
    -
  • 14:00

    postponed

    PAS Lamia 1964
    -
    Olympiacos
    -
  • 15:15

    finished

    Panetolikos
    0
    Asteras Tripolis
    0
  • 17:30

    finished

    Panathinaikos
    4
    Apollon Smyrnis
    0
  • 15:15

    finished

    Volos NFC
    2
    PAS Lamia 1964
    1
  • 16:00

    finished

    PAOK
    0
    PAS Giannina
    1
  • 17:30

    finished

    Olympiacos
    0
    Atromitos Athens
    0
  • 17:30

    finished

    AEK Athens
    3
    Ionikos Nikeas
    0
  • 16:30

    finished

    Aris Thessaloniki
    0
    OFI Crete
    0
  • 16:00

    finished

    Ionikos Nikeas
    1
    Aris Thessaloniki
    0
  • 17:30

    finished

    PAS Giannina
    1
    Panathinaikos
    0
  • 13:00

    finished

    Apollon Smyrnis
    1
    Volos NFC
    3
  • 15:15

    finished

    Atromitos Athens
    1
    Panetolikos
    2
  • 15:15

    finished

    OFI Crete
    3
    AEK Athens
    3
  • 17:30

    finished

    Asteras Tripolis
    0
    PAOK
    1
  • 17:30

    finished

    PAS Lamia 1964
    1
    Olympiacos
    2
  • 15:15

    finished

    OFI Crete
    0
    Asteras Tripolis
    0
  • 15:15

    finished

    Olympiacos
    4
    Apollon Smyrnis
    1
  • 15:15

    finished

    Panetolikos
    1
    PAOK
    2
  • 17:30

    finished

    AEK Athens
    1
    PAS Lamia 1964
    0
  • 17:30

    finished

    Aris Thessaloniki
    1
    Panathinaikos
    0
  • 15:15

    finished

    Ionikos Nikeas
    0
    PAS Giannina
    0
  • 17:30

    finished

    Volos NFC
    3
    Atromitos Athens
    0
  • 13:00

    finished

    Asteras Tripolis
    0
    Olympiacos
    2
  • 13:00

    finished

    Panathinaikos
    5
    Volos NFC
    1
  • 15:15

    finished

    PAS Lamia 1964
    2
    Panetolikos
    2
  • 17:30

    finished

    PAOK
    2
    AEK Athens
    0
  • 14:15

    finished

    PAS Giannina
    1
    OFI Crete
    1
  • 16:30

    finished

    Apollon Smyrnis
    0
    Ionikos Nikeas
    0
  • 16:30

    finished

    Atromitos Athens
    1
    Aris Thessaloniki
    3
  • 13:00

    finished

    Volos NFC
    2
    Asteras Tripolis
    1
  • 17:30

    finished

    Aris Thessaloniki
    0
    Apollon Smyrnis
    0
  • 13:00

    finished

    Atromitos Athens
    1
    PAS Giannina
    1
  • 13:00

    finished

    Panetolikos
    1
    AEK Athens
    3
  • 15:15

    finished

    OFI Crete
    1
    PAOK
    3
  • 17:30

    finished

    Ionikos Nikeas
    1
    PAS Lamia 1964
    2
  • 17:30

    finished

    Olympiacos
    0
    Panathinaikos
    0
  • 15:15

    finished

    Apollon Smyrnis
    0
    Asteras Tripolis
    1
  • 17:30

    finished

    Panathinaikos
    4
    Ionikos Nikeas
    1
  • 13:00

    finished

    Panetolikos
    1
    OFI Crete
    2
  • 13:00

    finished

    PAOK
    4
    Volos NFC
    4
  • 17:30

    finished

    PAS Giannina
    1
    Olympiacos
    2
  • 17:30

    finished

    AEK Athens
    3
    Atromitos Athens
    0
  • 16:30

    finished

    PAS Lamia 1964
    0
    Aris Thessaloniki
    1
  • 15:15

    finished

    Atromitos Athens
    0
    Ionikos Nikeas
    2
  • 16:00

    finished

    Apollon Smyrnis
    1
    PAS Giannina
    0
  • 17:30

    finished

    Asteras Tripolis
    2
    Panathinaikos
    1
  • 13:00

    finished

    Aris Thessaloniki
    5
    Panetolikos
    1
  • 13:00

    finished

    Volos NFC
    1
    AEK Athens
    3
  • 15:15

    finished

    OFI Crete
    0
    PAS Lamia 1964
    0
  • 17:30

    finished

    Olympiacos
    2
    PAOK
    1
  • 16:30

    finished

    PAOK
    4
    Apollon Smyrnis
    1
  • 16:30

    finished

    Panetolikos
    1
    Olympiacos
    2
  • 13:00

    finished

    PAS Lamia 1964
    2
    Atromitos Athens
    2
  • 15:15

    finished

    Panathinaikos
    0
    OFI Crete
    0
  • 17:30

    finished

    PAS Giannina
    1
    Asteras Tripolis
    1
  • 17:30

    finished

    AEK Athens
    2
    Aris Thessaloniki
    1
  • 17:30

    finished

    Ionikos Nikeas
    1
    Volos NFC
    1
  • 17:00

    finished

    Olympiacos
    2
    Aris Thessaloniki
    1
  • 17:30

    finished

    Panathinaikos
    1
    AEK Athens
    1
  • 19:30

    finished

    PAOK
    1
    PAS Giannina
    0
  • 13:00

    finished

    OFI Crete
    2
    Ionikos Nikeas
    3
  • 15:15

    finished

    Volos NFC
    0
    Asteras Tripolis
    2
  • 15:15

    finished

    Atromitos Athens
    1
    Apollon Smyrnis
    0
  • 17:30

    finished

    Panetolikos
    1
    PAS Lamia 1964
    2
  • 13:30

    finished

    PAS Giannina
    1
    Olympiacos
    1
  • 17:00

    finished

    Aris Thessaloniki
    0
    Panathinaikos
    0
  • 17:30

    finished

    AEK Athens
    0
    PAOK
    1
  • 13:00

    finished

    PAS Lamia 1964
    1
    OFI Crete
    2
  • 14:15

    finished

    Asteras Tripolis
    0
    Atromitos Athens
    0
  • 15:15

    finished

    Ionikos Nikeas
    2
    Volos NFC
    2
  • 17:30

    finished

    Apollon Smyrnis
    1
    Panetolikos
    0
  • 14:00

    finished

    Aris Thessaloniki
    0
    PAS Giannina
    0
  • 16:00

    finished

    Panathinaikos
    2
    PAOK
    1
  • 17:00

    finished

    Olympiacos
    1
    AEK Athens
    1
  • 13:00

    finished

    Volos NFC
    3
    PAS Lamia 1964
    0
  • 15:15

    finished

    OFI Crete
    1
    Apollon Smyrnis
    2
  • 16:30

    finished

    Asteras Tripolis
    2
    Ionikos Nikeas
    3
  • 17:30

    finished

    Panetolikos
    2
    Atromitos Athens
    3
  • 14:00

    postponed

    PAOK
    -
    Olympiacos
    -
  • 16:00

    finished

    PAS Giannina
    0
    Panathinaikos
    0
  • 16:30

    finished

    AEK Athens
    1
    Aris Thessaloniki
    2
  • 13:00

    finished

    Apollon Smyrnis
    1
    Volos NFC
    1
  • 16:30

    finished

    Panetolikos
    0
    Asteras Tripolis
    0
  • 12:30

    finished

    Atromitos Athens
    1
    OFI Crete
    1
  • 14:15

    finished

    PAS Lamia 1964
    0
    Ionikos Nikeas
    1
  • 16:30

    finished

    Aris Thessaloniki
    1
    PAOK
    0
  • 18:30

    finished

    Panathinaikos
    1
    Olympiacos
    0
  • 15:00

    finished

    PAS Giannina
    2
    AEK Athens
    3
  • 14:30

    finished

    OFI Crete
    0
    Panetolikos
    1
  • 17:30

    finished

    Volos NFC
    1
    Atromitos Athens
    1
  • 14:00

    finished

    Olympiacos
    3
    PAS Giannina
    2
  • 16:00

    finished

    Panathinaikos
    1
    Aris Thessaloniki
    0
  • 18:00

    finished

    PAOK
    1
    AEK Athens
    1
  • 16:30

    finished

    Asteras Tripolis
    0
    PAS Lamia 1964
    2
  • 16:30

    finished

    Ionikos Nikeas
    5
    Apollon Smyrnis
    1
  • 16:00

    finished

    PAOK
    1
    Olympiacos
    2
  • 16:30

    finished

    Apollon Smyrnis
    0
    PAS Lamia 1964
    0
  • 16:30

    finished

    Atromitos Athens
    0
    Ionikos Nikeas
    1
  • 16:30

    finished

    Panetolikos
    0
    Volos NFC
    0
  • 13:00

    finished

    OFI Crete
    1
    Asteras Tripolis
    0
  • 15:00

    finished

    PAS Giannina
    1
    PAOK
    0
  • 16:30

    finished

    AEK Athens
    0
    Panathinaikos
    0
  • 18:00

    finished

    Aris Thessaloniki
    0
    Olympiacos
    1
  • 15:30

    finished

    PAOK
    0
    Aris Thessaloniki
    1
  • 16:30

    finished

    AEK Athens
    3
    PAS Giannina
    0
  • 18:00

    finished

    Olympiacos
    1
    Panathinaikos
    2
  • 14:00

    finished

    Volos NFC
    5
    OFI Crete
    0
  • 17:00

    finished

    Aris Thessaloniki
    3
    AEK Athens
    2
  • 17:00

    finished

    Olympiacos
    1
    PAOK
    1
  • 17:00

    finished

    Panathinaikos
    4
    PAS Giannina
    0
  • 16:30

    finished

    Asteras Tripolis
    2
    Apollon Smyrnis
    2
  • 16:30

    finished

    Ionikos Nikeas
    3
    Panetolikos
    1
  • 16:30

    finished

    PAS Lamia 1964
    0
    Atromitos Athens
    0
  • 17:00

    notstarted

    AEK Athens
    -
    Olympiacos
    -
  • 17:00

    notstarted

    PAOK
    -
    Panathinaikos
    -
  • 17:00

    notstarted

    PAS Giannina
    -
    Aris Thessaloniki
    -
  • Greece / Greece Cup
  • 14:00

    notstarted

    Kozani
    -
    Dimitra Efxinoupolis
    -
  • 14:00

    finished

    Agios Nikolaos
    2
    Kyanous Astir Varis
    0
  • 14:00

    finished

    AE Lefkimis
    3
    Atromitos Palama
    2
  • 14:00

    finished

    Poros
    0
    Aias Salaminas
    0
  • 14:00

    finished

    AE Neapolis
    0
    Aittitos Spaton
    3
  • 14:00

    notstarted

    AEP Kozanis
    -
    PO Elassonas
    -
  • 14:00

    finished

    AO Neas Artakis
    1
    PAO Vardas
    0
  • 14:00

    notstarted

    Acheron Kanalaki
    -
    Aetos Makrihoriou
    -
  • 14:00

    notstarted

    Agios Nikolaos
    -
    Kyanous Astir Varis
    -
  • 14:00

    notstarted

    Anagennis Ierapetras
    -
    APO Keratsini
    -
  • 14:00

    notstarted

    Aris Soudas
    -
    Karavas
    -
  • 14:00

    notstarted

    Atsalenios
    -
    AO Piliou
    -
  • 14:00

    notstarted

    Diagoras Vrachneikon
    -
    Zakynthos
    -
  • 14:00

    finished

    Fostiras
    1
    Panachaiki FC
    2
  • 14:00

    finished

    Giouchtas
    1
    GS Almirou
    0
  • 14:00

    finished

    Ilioupoli
    4
    FC Aiantas Gastounis
    0
  • 14:00

    notstarted

    Ktinotrofikos Asteras Kalirahis
    -
    Amvrysseas Distomou
    -
  • 14:00

    notstarted

    Nafpaktiakos Asteras
    -
    Tilikratis Lefkadas
    -
  • 14:00

    notstarted

    Panagriniakos
    -
    Iraklis Larisas
    -
  • 14:00

    notstarted

    Panionios
    -
    APO Atalanti
    -
  • 14:00

    notstarted

    Pao Rouf
    -
    Panegialios GS
    -
  • 14:00

    finished

    Posidonas Michanionas
    4
    Apollon Paralimniou
    1
  • 14:00

    finished

    Proodeftiki
    2
    A.S Santorinis
    0
  • 14:00

    finished

    Edessaikos
    2
    Ethnikos Keramidiou
    0
  • 14:00

    finished

    PO Fikis
    1
    Anagennisi Artas
    0
  • 14:00

    finished

    AO Ypatou
    7
    Amvrakikos Loutrou
    1
  • 14:00

    notstarted

    Nafpaktiakos Asteras
    -
    Tilikratis Lefkadas
    -
  • 14:00

    finished

    Ofam
    0
    Thiseas Agrias
    1
  • 11:00

    finished

    Anagennis Ierapetras
    0
    APO Keratsini
    1
  • 13:00

    finished

    Diagoras Vrachneikon
    3
    Ermis Meligous
    0
  • 13:00

    finished

    Makedonikos
    0
    AO Ypatou
    1
  • 13:00

    finished

    Agios Nikolaos
    3
    Panelefsiniakos
    2
  • 13:00

    finished

    Giouchtas
    1
    Aittitos Spaton
    1
  • 13:00

    finished

    Aias Salaminas
    0
    Panachaiki FC
    2
  • Greece / U19 Super League
  • 14:05

    finished

    Lamia 1964 U19
    0
    Olympiacos U19
    0
  • 06:55

    finished

    Asteras Tripolis U19
    0
    PAOK U19
    1
  • 06:55

    finished

    Ionikos Nikea
    1
    Aris U19
    2
  • 06:55

    finished

    PAS Giannina U19
    2
    Panathinaikos U19
    1
  • 08:00

    postponed

    Aris U19
    -
    OFI U19
    -
  • 08:00

    postponed

    Olympiacos U19
    -
    Atromitos Athinon U19
    -
  • 08:00

    postponed

    PAOK U19
    -
    PAS Giannina U19
    -
  • 08:00

    postponed

    Panathinaikos U19
    -
    Apollon Smyrnis U19
    -
  • 08:00

    postponed

    Panetolikos U19
    -
    Asteras Tripolis U19
    -
  • 08:00

    postponed

    Volos NFC U19
    -
    Lamia 1964 U19
    -
  • 15:00

    finished

    Atromitos Athinon U19
    2
    Panetolikos U19
    0
  • 08:00

    finished

    Aris U19
    2
    OFI U19
    1
  • 14:30

    finished

    Apollon Smyrnis U19
    1
    Volos NFC U19
    0
  • 08:00

    finished

    Panathinaikos U19
    1
    Apollon Smyrnis U19
    0
  • 08:30

    finished

    Panetolikos U19
    1
    Asteras Tripolis U19
    1
  • 12:00

    finished

    Volos NFC U19
    1
    Lamia 1964 U19
    0
  • 13:30

    finished

    PAOK U19
    0
    PAS Giannina U19
    0
  • 14:00

    finished

    Olympiacos U19
    1
    Atromitos Athinon U19
    2
  • 08:00

    finished

    Aris U19
    2
    Panathinaikos U19
    3
  • 08:00

    finished

    Ionikos Nikea
    1
    PAS Giannina U19
    2
  • 08:00

    finished

    Panetolikos U19
    0
    PAOK U19
    2
  • 08:30

    finished

    OFI U19
    0
    Asteras Tripolis U19
    4
  • 14:00

    finished

    Olympiacos U19
    2
    Apollon Smyrnis U19
    2
  • 09:00

    finished

    Volos NFC U19
    1
    Atromitos Athinon U19
    4
  • 08:00

    finished

    Lamia 1964 U19
    3
    Panetolikos U19
    4
  • 08:00

    finished

    Asteras Tripolis U19
    0
    Olympiacos U19
    1
  • 09:00

    finished

    Atromitos Athinon U19
    4
    Aris U19
    0
  • 14:00

    finished

    Apollon Smyrnis U19
    2
    Ionikos Nikea
    0
  • 09:30

    finished

    Panathinaikos U19
    4
    Volos NFC U19
    0
  • 09:00

    finished

    PAS Giannina U19
    4
    OFI U19
    1
  • 09:00

    finished

    Olympiacos U19
    2
    Panathinaikos U19
    3
  • 09:30

    finished

    Volos NFC U19
    1
    Asteras Tripolis U19
    0
  • 08:00

    finished

    Atromitos Athinon U19
    1
    PAS Giannina U19
    0
  • 09:00

    finished

    Aris U19
    0
    Apollon Smyrnis U19
    0
  • 09:00

    finished

    OFI U19
    0
    PAOK U19
    3
  • 13:00

    finished

    Ionikos Nikea
    5
    Lamia 1964 U19
    0
  • 09:30

    finished

    Apollon Smyrnis U19
    1
    Asteras Tripolis U19
    2
  • 10:00

    finished

    Lamia 1964 U19
    0
    Aris U19
    4
  • 13:00

    finished

    PAOK U19
    3
    Volos NFC U19
    0
  • 08:30

    finished

    Panetolikos U19
    1
    OFI U19
    2
  • 09:00

    finished

    PAS Giannina U19
    1
    Olympiacos U19
    0
  • 13:00

    finished

    Panathinaikos U19
    4
    Ionikos Nikea
    1
  • 08:00

    finished

    Aris U19
    3
    Panetolikos U19
    4
  • 09:00

    finished

    OFI U19
    2
    Lamia 1964 U19
    1
  • 13:00

    finished

    Asteras Tripolis U19
    3
    Panathinaikos U19
    2
  • 09:30

    finished

    Atromitos Athinon U19
    1
    Ionikos Nikea
    1
  • 10:00

    finished

    Apollon Smyrnis U19
    1
    PAS Giannina U19
    2
  • 14:00

    finished

    Olympiacos U19
    2
    PAOK U19
    0
  • 10:00

    finished

    PAS Giannina U19
    1
    Asteras Tripolis U19
    1
  • 10:00

    finished

    Lamia 1964 U19
    1
    Atromitos Athinon U19
    1
  • 10:00

    finished

    PAOK U19
    2
    Apollon Smyrnis U19
    1
  • 10:00

    finished

    Panetolikos U19
    2
    Olympiacos U19
    3
  • 13:30

    finished

    Ionikos Nikea
    1
    Volos NFC U19
    1
  • 10:00

    canceled

    PAS Giannina U19
    -
    PAOK U19
    -
  • 09:00

    finished

    Apollon Smyrnis U19
    3
    Olympiacos U19
    2
  • 11:30

    finished

    Asteras Tripolis U19
    1
    OFI U19
    3
  • 12:00

    finished

    Panathinaikos U19
    1
    Aris U19
    0
  • 13:00

    finished

    Atromitos Athinon U19
    3
    Volos NFC U19
    3
  • 09:00

    finished

    PAS Giannina U19
    2
    Ionikos Nikeas U19
    1
  • 09:00

    finished

    PAOK U19
    2
    Panetolikos U19
    0
  • 10:30

    finished

    OFI U19
    2
    Volos NFC U19
    0
  • 10:00

    finished

    PAS Giannina U19
    3
    PAOK U19
    1
  • 10:00

    finished

    Ionikos Nikeas U19
    1
    Apollon Smyrnis U19
    1
  • 10:00

    canceled

    Olympiacos U19
    -
    Asteras Tripolis U19
    -
  • 09:00

    finished

    Aris U19
    2
    Atromitos Athinon U19
    2
  • 10:00

    finished

    Volos NFC U19
    2
    Panathinaikos U19
    4
  • 11:30

    finished

    OFI U19
    3
    PAS Giannina U19
    3
  • 13:30

    finished

    Panetolikos U19
    5
    Lamia 1964 U19
    2
  • 08:15

    canceled

    Apollon Smyrnis U19
    -
    PAOK U19
    -
  • 09:00

    finished

    Apollon Smyrnis U19
    2
    Aris U19
    0
  • 10:00

    finished

    Panathinaikos U19
    1
    Olympiacos U19
    0
  • 10:00

    canceled

    Asteras Tripolis U19
    -
    PAS Giannina U19
    -
  • 11:00

    finished

    Lamia 1964 U19
    1
    Ionikos Nikeas U19
    3
  • 11:00

    notstarted

    Atromitos Athinon U19
    -
    Lamia 1964 U19
    -
  • 11:15

    canceled

    Volos NFC U19
    -
    Ionikos Nikeas U19
    -
  • 12:00

    canceled

    OFI U19
    -
    Panathinaikos U19
    -
  • 12:30

    canceled

    Olympiacos U19
    -
    Panetolikos U19
    -
  • 14:00

    finished

    PAOK U19
    4
    OFI U19
    1
  • 08:00

    finished

    PAS Giannina U19
    0
    Atromitos Athinon U19
    1
  • 08:00

    finished

    Asteras Tripolis U19
    3
    Volos NFC U19
    0
  • 09:30

    finished

    Olympiacos U19
    3
    Asteras Tripolis U19
    1
  • 08:00

    finished

    Aris U19
    1
    PAOK U19
    0
  • 14:30

    finished

    Ionikos Nikeas U19
    1
    Olympiacos U19
    2
  • 09:00

    finished

    Apollon Smyrnis U19
    0
    PAOK U19
    0
  • 09:00

    finished

    OFI U19
    0
    Panathinaikos U19
    3
  • 10:30

    finished

    Atromitos Athinon U19
    1
    Lamia 1964 U19
    0
  • 12:00

    finished

    Asteras Tripolis U19
    2
    PAS Giannina U19
    0
  • 10:30

    finished

    Volos NFC U19
    1
    Ionikos Nikeas U19
    1
  • 11:30

    finished

    Olympiacos U19
    4
    Panetolikos U19
    1
  • Greece / Super League, Women
  • 11:00

    finished

    Odysseas Glyfadas
    1
    Avantes Halkidas
    2
  • 13:00

    finished

    Agrotikos Asteras Evosmoy
    0
    Doxa 2016 PS
    3
  • 13:00

    finished

    Elpides Karditsas 94
    3
    Giannina
    0
  • 13:00

    finished

    Kastoria Gps
    2
    AO Trikala 2011
    1
  • 13:00

    finished

    PAOK
    1
    Athlitiki Enosi Larissas FC
    0
  • 13:00

    finished

    AO Agia Paraskevi
    0
    Olympiada Imitou
    6
  • 13:00

    finished

    Ergotelis
    4
    Neos Asteras Rethymnou
    0
  • 13:00

    canceled

    Feidon Argous
    -
    OFI
    -
  • 12:00

    finished

    Avantes Halkidas
    5
    Neos Asteras Rethymnou
    0
  • 13:00

    canceled

    AO Trikala 2011
    -
    Agrotikos Asteras Evosmoy
    -
  • 13:00

    finished

    Aris Thessaloniki
    3
    Kastoria Gps
    1
  • 13:00

    finished

    Doxa 2016 PS
    0
    PAOK
    1
  • 13:00

    finished

    Giannina
    0
    Athlitiki Enosi Larissas FC
    3
  • 13:00

    finished

    Mesologi
    3
    AO Agia Paraskevi
    0
  • 13:00

    canceled

    OFI
    -
    Ergotelis
    -
  • 13:00

    finished

    Olympiada Imitou
    6
    Feidon Argous
    0
  • 10:00

    finished

    Ergotelis
    2
    Olympiada Imitou
    1
  • 12:00

    finished

    Avantes Halkidas
    5
    OFI
    1
  • 13:00

    finished

    Elpides Karditsas 94
    1
    Aris Thessaloniki
    0
  • 13:00

    finished

    Giannina
    0
    Doxa 2016 PS
    3
  • 13:00

    notstarted

    Kastoria Gps
    -
    Agrotikos Asteras Evosmoy
    -
  • 13:00

    finished

    PAOK
    2
    AO Trikala 2011
    0
  • 13:00

    finished

    AO Agia Paraskevi
    1
    Feidon Argous
    1
  • 13:00

    notstarted

    Odysseas Glyfadas
    -
    Mesologi
    -
  • 13:30

    notstarted

    Odysseas Glyfadas
    -
    AO Agia Paraskevi
    -
  • 10:00

    finished

    AO Trikala 2011
    4
    Giannina
    0
  • 10:30

    finished

    Mesologi
    2
    Neos Asteras Rethymnou
    0
  • 11:00

    finished

    Feidon Argous
    0
    Ergotelis
    3
  • 13:00

    finished

    Aris Thessaloniki
    0
    Athlitiki Enosi Larissas FC
    2
  • 13:00

    finished

    Elpides Karditsas 94
    1
    Kastoria Gps
    0
  • 13:30

    finished

    Olympiada Imitou
    1
    Avantes Halkidas
    1
  • 13:00

    finished

    Agrotikos Asteras Evosmoy
    0
    PAOK
    9
  • 14:00

    finished

    OFI
    0
    Ergotelis
    1
  • 13:00

    finished

    Ergotelis
    2
    Odysseas Glyfadas
    0
  • 14:00

    canceled

    Aris Thessaloniki
    -
    Elpides Karditsas 94
    -
  • 13:00

    finished

    Agrotikos Asteras Evosmoy
    1
    Giannina
    0
  • 12:00

    finished

    Odysseas Glyfadas
    0
    Neos Asteras Rethymnou
    2
  • 13:00

    finished

    PAOK
    7
    Kastoria Gps
    0
  • 13:00

    finished

    Elpides Karditsas 94
    0
    Athlitiki Enosi Larissas FC
    1
  • 13:00

    finished

    Ergotelis
    5
    AO Agia Paraskevi
    0
  • 13:00

    finished

    Feidon Argous
    0
    Avantes Halkidas
    3
  • 14:00

    finished

    Aris Thessaloniki
    4
    Doxa 2016 PS
    1
  • 14:30

    finished

    Ergotelis
    0
    OFI
    0
  • 14:30

    finished

    Aris Thessaloniki
    1
    Elpides Karditsas 94
    1
  • 09:00

    finished

    OFI
    4
    Odysseas Glyfadas
    1
  • 13:00

    finished

    Giannina
    0
    PAOK
    7
  • 13:00

    notstarted

    Doxa 2016 PS
    -
    Elpides Karditsas 94
    -
  • 13:00

    finished

    AO Trikala 2011
    0
    Aris Thessaloniki
    0
  • 13:00

    notstarted

    Kastoria Gps
    -
    Athlitiki Enosi Larissas FC
    -
  • 13:00

    finished

    Avantes Halkidas
    0
    Ergotelis
    0
  • 13:00

    finished

    AO Agia Paraskevi
    0
    Neos Asteras Rethymnou
    4
  • 13:00

    finished

    Olympiada Imitou
    1
    Mesologi
    0
  • 13:00

    finished

    Kastoria Gps
    3
    Giannina
    1
  • 13:00

    finished

    Elpides Karditsas 94
    0
    AO Trikala 2011
    1
  • 13:00

    finished

    Athlitiki Enosi Larissas FC
    7
    Doxa 2016 PS
    1
  • 13:00

    finished

    Odysseas Glyfadas
    1
    Olympiada Imitou
    1
  • 13:00

    finished

    Neos Asteras Rethymnou
    1
    OFI
    2
  • 13:00

    finished

    Mesologi
    2
    Feidon Argous
    0
  • 13:00

    finished

    AO Agia Paraskevi
    0
    Avantes Halkidas
    3
  • 13:00

    finished

    Aris Thessaloniki
    5
    Agrotikos Asteras Evosmoy
    0
  • 10:00

    finished

    Mesologi
    1
    OFI
    3
  • 13:00

    finished

    Kastoria Gps
    1
    Elpides Karditsas 94
    0
  • 13:00

    finished

    Olympiada Imitou
    0
    Neos Asteras Rethymnou
    1
  • 11:00

    finished

    Feidon Argous
    0
    Odysseas Glyfadas
    4
  • 11:00

    finished

    Mesologi
    2
    Ergotelis
    1
  • 13:00

    finished

    Aris Thessaloniki
    0
    PAOK
    3
  • 13:00

    finished

    Doxa 2016 PS
    1
    Kastoria Gps
    0
  • 13:00

    finished

    Agrotikos Asteras Evosmoy
    0
    Elpides Karditsas 94
    3
  • 13:00

    canceled

    AO Trikala 2011
    -
    Athlitiki Enosi Larissas FC
    -
  • 13:00

    finished

    OFI
    7
    AO Agia Paraskevi
    0
  • 14:00

    finished

    AO Trikala 2011
    0
    Athlitiki Enosi Larissas FC
    1
  • 10:15

    finished

    Neos Asteras Rethymnou
    7
    Feidon Argous
    0
  • 13:00

    finished

    Elpides Karditsas 94
    0
    PAOK
    7
  • 13:00

    finished

    Athlitiki Enosi Larissas FC
    7
    Agrotikos Asteras Evosmoy
    0
  • 13:00

    finished

    AO Trikala 2011
    1
    Doxa 2016 PS
    0
  • 13:00

    finished

    Giannina
    0
    Aris Thessaloniki
    3
  • 13:00

    finished

    Olympiada Imitou
    1
    OFI
    2
  • 13:00

    finished

    Avantes Halkidas
    2
    Mesologi
    0
  • 13:00

    finished

    Odysseas Glyfadas
    1
    Ergotelis
    2
  • 14:00

    finished

    PAOK
    1
    Avantes Halkidas
    0
  • 10:00

    finished

    Athlitiki Enosi Larissas FC
    0
    Ergotelis
    1
  • 10:00

    finished

    Ergotelis
    0
    PAOK
    2
  • 14:00

    finished

    Avantes Halkidas
    2
    Athlitiki Enosi Larissas FC
    0
  • Greece / Super League 2
  • 14:00

    canceled

    AE Asteras Vlachioti
    -
    Irodotos
    -
  • 14:00

    canceled

    Chania-Kissamikos
    -
    Kalamata FC
    -
  • 14:00

    canceled

    Ergotelis
    -
    AO Egaleo
    -
  • 14:00

    canceled

    GS Diagoras Rodou
    -
    AEK B
    -
  • 14:00

    canceled

    Kallithea
    -
    Episkopi FC
    -
  • 14:00

    canceled

    Kifisias AE
    -
    PAE Rodos FC
    -
  • 14:00

    canceled

    Levadiakos
    -
    AE Karaiskakis Arta
    -
  • 14:00

    canceled

    OF Ierapetras
    -
    Panathinaikos B
    -
  • 14:00

    canceled

    AE Larisa
    -
    PAOK B
    -
  • 14:00

    canceled

    Apollon Larisas
    -
    Veria NFC
    -
  • 14:00

    canceled

    Apollon Pontou
    -
    Almopos Arideas
    -
  • 14:00

    postponed

    Iraklis 1908
    -
    Anagennisi Karditsas
    -
  • 14:00

    canceled

    PO Triglias
    -
    Anagennisi Karditsas
    -
  • 14:00

    canceled

    Niki Volou
    -
    Xanthi
    -
  • 14:00

    canceled

    Olympiacos B
    -
    AO Trikala
    -
  • 14:00

    canceled

    Panserraikos
    -
    Olympiacos Volou 1937
    -
  • 14:00

    canceled

    Pierikos
    -
    AS Thesprotos Igoumenitsas
    -
  • 12:00

    canceled

    Apollon Larisas
    -
    Veria NFC
    -
  • 12:00

    canceled

    Pierikos
    -
    AS Thesprotos Igoumenitsas
    -
  • 12:00

    canceled

    Ergotelis
    -
    AO Egaleo
    -
  • 12:00

    canceled

    GS Diagoras Rodou
    -
    AEK B
    -
  • 12:00

    canceled

    Kifisias AE
    -
    PAE Rodos FC
    -
  • 12:00

    canceled

    OF Ierapetras
    -
    Panathinaikos B
    -
  • 13:00

    canceled

    AE Larisa
    -
    PAOK B
    -
  • 13:00

    canceled

    Apollon Pontou
    -
    Almopos Arideas
    -
  • 13:00

    canceled

    PO Triglias
    -
    Anagennisi Karditsas
    -
  • 13:00

    canceled

    Niki Volou
    -
    Xanthi
    -
  • 13:00

    canceled

    Olympiacos B
    -
    AO Trikala
    -
  • 13:00

    canceled

    Panserraikos
    -
    Olympiacos Volou 1937
    -
  • 13:00

    canceled

    AE Asteras Vlachioti
    -
    Irodotos
    -
  • 13:00

    canceled

    Chania-Kissamikos
    -
    Kalamata FC
    -
  • 13:00

    canceled

    Kallithea
    -
    Episkopi FC
    -
  • 13:00

    canceled

    Levadiakos
    -
    AE Karaiskakis Arta
    -
  • 13:00

    finished

    Anagennisi Karditsas
    1
    PAOK B
    0
  • 12:00

    finished

    AE Asteras Vlachioti
    3
    Panathinaikos B
    1
  • 12:15

    finished

    Chania-Kissamikos
    2
    AEK B
    1
  • 12:45

    finished

    Olympiacos Volou 1937
    1
    Xanthi
    0
  • 15:00

    finished

    Olympiacos B
    0
    PO Triglias
    0
  • 12:00

    finished

    Zakynthos
    1
    Kifisias AE
    1
  • 12:45

    finished

    AE Larisa
    0
    Apollon Pontou
    0
  • 12:45

    finished

    AO Trikala
    0
    Anagennisi Karditsas
    3
  • 12:45

    finished

    Almopos Arideas
    1
    A.O. Kavala
    1
  • 12:45

    finished

    Apollon Larisas
    0
    Veria NFC
    1
  • 12:45

    finished

    Niki Volou
    3
    AS Thesprotos Igoumenitsas
    1
  • 12:45

    canceled

    PAOK B
    -
    Pierikos
    -
  • 12:45

    finished

    Ergotelis
    0
    AE Karaiskakis Arta
    0
  • 12:45

    finished

    GS Diagoras Rodou
    0
    Kalamata FC
    1
  • 12:45

    finished

    OF Ierapetras
    0
    Episkopi FC
    1
  • 13:00

    canceled

    AO Egaleo
    -
    Levadiakos
    -
  • 15:00

    finished

    Kallithea
    2
    PAE Rodos FC
    0
  • 13:00

    finished

    Apollon Pontou
    1
    Anagennisi Karditsas
    1
  • 13:00

    finished

    Olympiacos Volou 1937
    0
    Veria NFC
    2
  • 13:00

    finished

    PAE Rodos FC
    1
    AEK B
    0
  • 13:00

    finished

    Zakynthos
    1
    OF Ierapetras
    1
  • 13:00

    finished

    PAOK B
    3
    AO Trikala
    0
  • 12:00

    finished

    AEK B
    1
    Zakynthos
    0
  • 12:30

    finished

    Anagennisi Karditsas
    2
    AE Larisa
    3
  • 12:45

    finished

    Veria NFC
    1
    Olympiacos B
    0
  • 12:45

    finished

    Panathinaikos B
    3
    GS Diagoras Rodou
    0
  • 12:45

    finished

    A.O. Kavala
    0
    Niki Volou
    2
  • 12:45

    finished

    AS Thesprotos Igoumenitsas
    1
    Olympiacos Volou 1937
    1
  • 12:45

    finished

    Apollon Pontou
    1
    Apollon Larisas
    1
  • 12:45

    finished

    PO Triglias
    1
    Panserraikos
    1
  • 12:45

    finished

    Pierikos
    3
    AO Trikala
    0
  • 12:45

    finished

    AE Karaiskakis Arta
    0
    AE Asteras Vlachioti
    1
  • 12:45

    finished

    Episkopi FC
    1
    Kallithea
    1
  • 12:45

    finished

    Kalamata FC
    1
    Chania-Kissamikos
    1
  • 12:45

    finished

    Kifisias AE
    2
    OF Ierapetras
    1
  • 12:45

    finished

    Levadiakos
    6
    Irodotos
    0
  • 12:45

    finished

    PAE Rodos FC
    0
    AO Egaleo
    1
  • 15:00

    finished

    Xanthi
    3
    PAOK B
    0
  • 13:00

    finished

    Apollon Pontou
    1
    Olympiacos Volou 1937
    0
  • 13:00

    finished

    Levadiakos
    1
    Kallithea
    1
  • 13:00

    finished

    PAOK B
    1
    Pierikos
    1
  • 12:45

    finished

    AO Trikala
    1
    Xanthi
    1
  • 12:45

    finished

    Niki Volou
    1
    Almopos Arideas
    0
  • 12:45

    finished

    AE Asteras Vlachioti
    4
    Ergotelis
    0
  • 12:45

    finished

    Chania-Kissamikos
    2
    Panathinaikos B
    0
  • 12:45

    finished

    GS Diagoras Rodou
    0
    AE Karaiskakis Arta
    1
  • 12:45

    finished

    AO Egaleo
    1
    Episkopi FC
    1
  • 15:00

    finished

    Panserraikos
    0
    Veria NFC
    1
  • 10:45

    finished

    Irodotos
    0
    PAE Rodos FC
    0
  • 11:45

    finished

    AE Larisa
    1
    Pierikos
    0
  • 11:45

    finished

    Apollon Larisas
    2
    Anagennisi Karditsas
    1
  • 11:45

    canceled

    Olympiacos B
    -
    Apollon Pontou
    -
  • 11:45

    finished

    Olympiacos Volou 1937
    0
    A.O. Kavala
    2
  • 11:45

    finished

    PAOK B
    0
    AS Thesprotos Igoumenitsas
    0
  • 11:45

    finished

    Kallithea
    1
    Kifisias AE
    0
  • 11:45

    canceled

    OF Ierapetras
    -
    AEK B
    -
  • 11:45

    finished

    Zakynthos
    1
    Kalamata FC
    1
  • 11:00

    finished

    AE Karaiskakis Arta
    1
    Chania-Kissamikos
    2
  • 11:00

    finished

    Kalamata FC
    4
    OF Ierapetras
    0
  • 11:00

    finished

    Panathinaikos B
    1
    Zakynthos
    1
  • 12:00

    finished

    A.O. Kavala
    1
    PAOK B
    1
  • 12:00

    finished

    AS Thesprotos Igoumenitsas
    2
    AO Trikala
    0
  • 12:00

    finished

    Almopos Arideas
    0
    Olympiacos Volou 1937
    0
  • 12:00

    canceled

    Anagennisi Karditsas
    -
    Olympiacos B
    -
  • 12:00

    finished

    Apollon Pontou
    1
    Panserraikos
    0
  • 12:00

    finished

    Pierikos
    3
    Apollon Larisas
    2
  • 12:00

    finished

    Veria NFC
    3
    PO Triglias
    1
  • 12:00

    canceled

    AEK B
    -
    Kallithea
    -
  • 12:00

    finished

    Episkopi FC
    1
    Irodotos
    0
  • 12:00

    finished

    Kifisias AE
    1
    AO Egaleo
    0
  • 12:00

    finished

    PAE Rodos FC
    0
    Levadiakos
    4
  • 12:30

    finished

    Xanthi
    2
    AE Larisa
    0
  • 15:00

    finished

    Ergotelis
    0
    GS Diagoras Rodou
    1
  • 11:45

    finished

    Olympiacos B
    3
    Pierikos
    0
  • 11:45

    finished

    Olympiacos Volou 1937
    1
    Niki Volou
    2
  • 11:45

    finished

    PAOK B
    0
    Almopos Arideas
    1
  • 11:45

    finished

    OF Ierapetras
    2
    Panathinaikos B
    0
  • 14:00

    finished

    AO Egaleo
    1
    AEK B
    1
  • 11:45

    finished

    AO Trikala
    0
    A.O. Kavala
    2
  • 11:45

    finished

    Apollon Larisas
    0
    Xanthi
    0
  • 11:45

    finished

    PO Triglias
    0
    Apollon Pontou
    3
  • 11:45

    finished

    Panserraikos
    2
    Anagennisi Karditsas
    1
  • 11:45

    finished

    Chania-Kissamikos
    0
    Ergotelis
    0
  • 11:45

    finished

    GS Diagoras Rodou
    2
    AE Asteras Vlachioti
    0
  • 11:45

    finished

    Irodotos
    3
    Kifisias AE
    2
  • 11:45

    finished

    Kallithea
    0
    Kalamata FC
    0
  • 11:45

    finished

    Levadiakos
    1
    Episkopi FC
    0
  • 11:45

    finished

    Zakynthos
    2
    AE Karaiskakis Arta
    0
  • 14:00

    finished

    AE Larisa
    1
    AS Thesprotos Igoumenitsas
    0
  • 10:45

    finished

    AE Karaiskakis Arta
    2
    OF Ierapetras
    3
  • 12:00

    finished

    A.O. Kavala
    0
    AE Larisa
    1
  • 12:00

    finished

    AS Thesprotos Igoumenitsas
    1
    Apollon Larisas
    1
  • 12:00

    finished

    Almopos Arideas
    3
    AO Trikala
    0
  • 12:00

    finished

    Anagennisi Karditsas
    0
    PO Triglias
    3
  • 12:00

    finished

    Apollon Pontou
    0
    Veria NFC
    0
  • 12:00

    finished

    Niki Volou
    2
    PAOK B
    1
  • 12:00

    finished

    Pierikos
    1
    Panserraikos
    1
  • 12:00

    finished

    Xanthi
    2
    Olympiacos B
    1
  • 12:00

    finished

    AE Asteras Vlachioti
    0
    Chania-Kissamikos
    0
  • 12:00

    finished

    AEK B
    3
    Irodotos
    1
  • 12:00

    finished

    Episkopi FC
    4
    PAE Rodos FC
    2
  • 12:00

    finished

    Kalamata FC
    3
    AO Egaleo
    0
  • 12:00

    finished

    Panathinaikos B
    0
    Kallithea
    0
  • 12:30

    finished

    Kifisias AE
    1
    Levadiakos
    4
  • 15:00

    finished

    Ergotelis
    1
    Zakynthos
    0
  • 11:45

    finished

    Levadiakos
    2
    AEK B
    2
  • 14:00

    finished

    Olympiacos B
    4
    AS Thesprotos Igoumenitsas
    0
  • 14:00

    finished

    AO Egaleo
    2
    Panathinaikos B
    1
  • 11:30

    finished

    Irodotos
    2
    Kalamata FC
    1
  • 11:45

    finished

    AE Larisa
    2
    Almopos Arideas
    1
  • 11:45

    finished

    AO Trikala
    0
    Niki Volou
    3
  • 11:45

    finished

    Apollon Larisas
    0
    A.O. Kavala
    1
  • 11:45

    finished

    PO Triglias
    4
    Pierikos
    2
  • 11:45

    finished

    Panserraikos
    0
    Xanthi
    0
  • 11:45

    finished

    Veria NFC
    2
    Anagennisi Karditsas
    0
  • 11:45

    finished

    Chania-Kissamikos
    2
    GS Diagoras Rodou
    0
  • 11:45

    finished

    Kallithea
    4
    AE Karaiskakis Arta
    2
  • 11:45

    finished

    OF Ierapetras
    1
    Ergotelis
    2
  • 11:45

    finished

    PAE Rodos FC
    1
    Kifisias AE
    3
  • 11:45

    finished

    Zakynthos
    1
    AE Asteras Vlachioti
    1
  • 11:45

    finished

    PAOK B
    2
    Olympiacos Volou 1937
    1
  • 11:00

    finished

    AE Asteras Vlachioti
    4
    OF Ierapetras
    1
  • 12:00

    finished

    A.O. Kavala
    0
    Olympiacos B
    0
  • 12:00

    finished

    AS Thesprotos Igoumenitsas
    3
    Panserraikos
    0
  • 12:00

    finished

    Almopos Arideas
    2
    Apollon Larisas
    2
  • 12:00

    finished

    Anagennisi Karditsas
    2
    Apollon Pontou
    1
  • 12:00

    finished

    Olympiacos Volou 1937
    2
    AO Trikala
    0
  • 12:00

    finished

    Pierikos
    2
    Veria NFC
    1
  • 12:00

    finished

    Xanthi
    3
    PO Triglias
    3
  • 12:00

    finished

    AEK B
    5
    PAE Rodos FC
    0
  • 12:00

    finished

    AE Karaiskakis Arta
    3
    AO Egaleo
    1
  • 12:00

    finished

    GS Diagoras Rodou
    2
    Zakynthos
    0
  • 12:00

    finished

    Kifisias AE
    0
    Episkopi FC
    1
  • 12:00

    finished

    Panathinaikos B
    1
    Irodotos
    2
  • 12:30

    finished

    Kalamata FC
    1
    Levadiakos
    0
  • 15:00

    finished

    Ergotelis
    0
    Kallithea
    2
  • 12:00

    finished

    Niki Volou
    1
    AE Larisa
    1
  • 11:45

    finished