/ A Lyga
  • 15:00

    finished

    FK Žalgiris
    2
    FK Riteriai
    0
  • 11:00

    finished

    Džiugas Telšiai
    2
    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    1
  • 13:00

    finished

    Dainava Alytus
    0
    FK Nevėžis Kėdainiai
    2
  • 16:00

    finished

    FK Kauno Žalgiris
    1
    FK Banga Gargždai
    0
  • 13:00

    finished

    FK Sūduva Marijampolė
    0
    FK Panevėžys
    1
  • 15:00

    finished

    FK Riteriai
    3
    FK Banga Gargždai
    0
  • 14:00

    finished

    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    0
    FK Sūduva Marijampolė
    1
  • 13:00

    finished

    FK Žalgiris
    2
    Dainava Alytus
    2
  • 11:00

    finished

    FK Kauno Žalgiris
    5
    FK Nevėžis Kėdainiai
    0
  • 13:00

    finished

    FK Panevėžys
    1
    Džiugas Telšiai
    0
  • 16:00

    finished

    FK Sūduva Marijampolė
    2
    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    0
  • 16:00

    finished

    FK Sūduva Marijampolė
    1
    FK Nevėžis Kėdainiai
    0
  • 11:00

    finished

    FK Kauno Žalgiris
    2
    FK Riteriai
    1
  • 13:00

    finished

    FK Panevėžys
    4
    FK Banga Gargždai
    2
  • 17:00

    finished

    FK Žalgiris
    2
    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    0
  • 13:00

    finished

    Dainava Alytus
    1
    Džiugas Telšiai
    1
  • 15:00

    finished

    FK Panevėžys
    0
    FK Žalgiris
    2
  • 15:00

    finished

    FK Riteriai
    2
    Dainava Alytus
    2
  • 17:00

    finished

    FK Banga Gargždai
    1
    FK Sūduva Marijampolė
    2
  • 13:00

    finished

    Džiugas Telšiai
    1
    FK Kauno Žalgiris
    1
  • 14:00

    finished

    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    2
    FK Nevėžis Kėdainiai
    0
  • 15:00

    finished

    Dainava Alytus
    1
    FK Panevėžys
    3
  • 15:00

    finished

    FK Sūduva Marijampolė
    2
    FK Kauno Žalgiris
    1
  • 17:00

    finished

    FK Žalgiris
    2
    FK Banga Gargždai
    0
  • 14:00

    finished

    FK Panevėžys
    2
    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    2
  • 16:00

    finished

    FK Banga Gargždai
    2
    Dainava Alytus
    0
  • 14:00

    finished

    FK Žalgiris
    2
    Džiugas Telšiai
    2
  • 16:00

    finished

    FK Sūduva Marijampolė
    3
    Dainava Alytus
    1
  • 18:00

    finished

    FK Riteriai
    2
    FK Panevėžys
    0
  • 15:00

    finished

    FK Nevėžis Kėdainiai
    1
    FK Kauno Žalgiris
    2
  • 14:00

    finished

    Džiugas Telšiai
    3
    FK Nevėžis Kėdainiai
    0
  • 15:00

    finished

    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    2
    FK Riteriai
    0
  • 12:00

    finished

    FK Kauno Žalgiris
    0
    FK Žalgiris
    1
  • 15:00

    finished

    FK Riteriai
    1
    FK Žalgiris
    1
  • 15:00

    finished

    FK Sūduva Marijampolė
    2
    Džiugas Telšiai
    1
  • 17:00

    finished

    FK Riteriai
    4
    FK Nevėžis Kėdainiai
    0
  • 10:00

    finished

    FK Banga Gargždai
    1
    FK Kauno Žalgiris
    5
  • 14:00

    finished

    Džiugas Telšiai
    1
    FK Riteriai
    4
  • 15:00

    finished

    FK Žalgiris
    1
    FK Sūduva Marijampolė
    2
  • 17:00

    finished

    Dainava Alytus
    0
    FK Kauno Žalgiris
    1
  • 10:00

    finished

    FK Panevėžys
    4
    FK Nevėžis Kėdainiai
    2
  • 12:00

    finished

    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    0
    FK Banga Gargždai
    1
  • 14:00

    finished

    Džiugas Telšiai
    0
    FK Panevėžys
    2
  • 16:00

    finished

    FK Banga Gargždai
    0
    FK Riteriai
    2
  • 14:00

    finished

    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    1
    Džiugas Telšiai
    1
  • 16:00

    canceled

    FK Kauno Žalgiris
    -
    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    -
  • 17:00

    finished

    FK Banga Gargždai
    5
    FK Nevėžis Kėdainiai
    2
  • 14:00

    finished

    Džiugas Telšiai
    1
    FK Banga Gargždai
    1
  • 15:00

    finished

    FK Panevėžys
    2
    FK Kauno Žalgiris
    1
  • 16:00

    finished

    FK Nevėžis Kėdainiai
    0
    Dainava Alytus
    1
  • 12:00

    finished

    FK Panevėžys
    0
    FK Sūduva Marijampolė
    0
  • 15:00

    finished

    FK Banga Gargždai
    2
    FK Panevėžys
    2
  • 15:00

    finished

    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    2
    FK Kauno Žalgiris
    3
  • 12:00

    finished

    FK Kauno Žalgiris
    1
    Dainava Alytus
    0
  • 15:00

    finished

    FK Žalgiris
    5
    Dainava Alytus
    1
  • 15:00

    finished

    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    0
    Dainava Alytus
    1
  • 17:00

    finished

    FK Nevėžis Kėdainiai
    0
    FK Žalgiris
    3
  • 15:00

    finished

    FK Sūduva Marijampolė
    2
    FK Riteriai
    0
  • 10:00

    finished

    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    2
    FK Žalgiris
    1
  • 12:00

    finished

    Džiugas Telšiai
    2
    Dainava Alytus
    3
  • 10:00

    finished

    FK Riteriai
    1
    FK Kauno Žalgiris
    2
  • 16:00

    finished

    FK Nevėžis Kėdainiai
    0
    FK Sūduva Marijampolė
    2
  • 15:00

    finished

    FK Žalgiris
    1
    FK Panevėžys
    0
  • 16:00

    finished

    FK Nevėžis Kėdainiai
    0
    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    1
  • 17:00

    finished

    Dainava Alytus
    1
    FK Riteriai
    1
  • 10:00

    finished

    FK Kauno Žalgiris
    1
    Džiugas Telšiai
    0
  • 12:00

    finished

    FK Sūduva Marijampolė
    4
    FK Banga Gargždai
    0
  • 15:00

    finished

    FK Riteriai
    1
    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    3
  • 16:00

    finished

    FK Nevėžis Kėdainiai
    2
    Džiugas Telšiai
    1
  • 17:00

    finished

    FK Panevėžys
    3
    Dainava Alytus
    0
  • 15:00

    finished

    FK Kauno Žalgiris
    1
    FK Sūduva Marijampolė
    0
  • 17:00

    finished

    FK Banga Gargždai
    1
    FK Žalgiris
    3
  • 15:00

    finished

    Džiugas Telšiai
    2
    FK Sūduva Marijampolė
    1
  • 17:00

    finished

    FK Nevėžis Kėdainiai
    0
    FK Riteriai
    0
  • 15:00

    finished

    FK Žalgiris
    2
    FK Kauno Žalgiris
    2
  • 16:00

    finished

    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    0
    FK Panevėžys
    0
  • 12:30

    finished

    Dainava Alytus
    3
    FK Banga Gargždai
    1
  • 15:00

    finished

    FK Riteriai
    1
    FK Sūduva Marijampolė
    1
  • 12:00

    finished

    Dainava Alytus
    1
    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    2
  • 14:00

    finished

    FK Kauno Žalgiris
    1
    FK Panevėžys
    2
  • 12:00

    finished

    FK Žalgiris
    2
    FK Nevėžis Kėdainiai
    0
  • 14:00

    finished

    FK Banga Gargždai
    1
    Džiugas Telšiai
    0
  • 16:00

    finished

    FK Kauno Žalgiris
    2
    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    2
  • 16:00

    finished

    Dainava Alytus
    1
    FK Panevėžys
    2
  • 15:00

    finished

    FK Riteriai
    0
    FK Žalgiris
    0
  • 17:00

    finished

    FK Banga Gargždai
    0
    FK Sūduva Marijampolė
    2
  • 14:00

    finished

    Džiugas Telšiai
    2
    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    1
  • 17:00

    finished

    FK Nevėžis Kėdainiai
    1
    FK Kauno Žalgiris
    1
  • 15:00

    finished

    FK Sūduva Marijampolė
    0
    FK Žalgiris
    2
  • 17:00

    finished

    FK Banga Gargždai
    0
    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    2
  • 14:00

    finished

    FK Nevėžis Kėdainiai
    0
    FK Panevėžys
    1
  • 16:00

    finished

    FK Riteriai
    1
    Džiugas Telšiai
    1
  • 15:00

    finished

    Džiugas Telšiai
    0
    FK Žalgiris
    3
  • 17:00

    finished

    FK Nevėžis Kėdainiai
    0
    FK Banga Gargždai
    2
  • 16:00

    finished

    Dainava Alytus
    1
    FK Sūduva Marijampolė
    1
  • 12:00

    notstarted

    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    -
    FK Kauno Žalgiris
    -
  • 14:00

    finished

    FK Panevėžys
    1
    FK Riteriai
    1
  • 11:00

    notstarted

    Džiugas Telšiai
    -
    FK Kauno Žalgiris
    -
  • 13:00

    notstarted

    FK Banga Gargždai
    -
    FK Nevėžis Kėdainiai
    -
  • 11:00

    notstarted

    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    -
    FK Sūduva Marijampolė
    -
  • 13:00

    notstarted

    Dainava Alytus
    -
    FK Žalgiris
    -
  • 16:00

    notstarted

    FK Žalgiris
    -
    FK Kauno Žalgiris
    -
  • 17:00

    notstarted

    FK Banga Gargždai
    -
    Dainava Alytus
    -
  • 11:00

    notstarted

    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    -
    FK Riteriai
    -
  • 13:00

    notstarted

    FK Panevėžys
    -
    FK Nevėžis Kėdainiai
    -
  • 15:00

    notstarted

    FK Sūduva Marijampolė
    -
    Džiugas Telšiai
    -
  • Lithuania / A Lyga
  • 15:00

    finished

    Dainava Alytus
    1
    FK Nevėžis Kėdainiai
    1
  • 14:00

    canceled

    FK Žalgiris
    -
    FK Sūduva Marijampolė
    -
  • 16:00

    finished

    Džiugas Telšiai
    2
    FK Riteriai
    0
  • 14:00

    postponed

    FK Kauno Žalgiris
    -
    FK Panevėžys
    -
  • 16:00

    finished

    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    4
    FK Banga Gargždai
    1
  • 15:00

    finished

    Džiugas Telšiai
    1
    FK Banga Gargždai
    1
  • 16:00

    finished

    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    2
    FK Nevėžis Kėdainiai
    0
  • 14:00

    canceled

    FK Panevėžys
    -
    FK Žalgiris
    -
  • 14:00

    canceled

    FK Sūduva Marijampolė
    -
    FK Kauno Žalgiris
    -
  • 17:00

    finished

    Dainava Alytus
    2
    FK Riteriai
    1
  • 17:00

    finished

    FK Banga Gargždai
    1
    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    4
  • 15:00

    finished

    FK Riteriai
    3
    Džiugas Telšiai
    2
  • 14:00

    canceled

    FK Sūduva Marijampolė
    -
    FK Žalgiris
    -
  • 16:00

    finished

    FK Nevėžis Kėdainiai
    0
    Dainava Alytus
    1
  • 15:00

    finished

    FK Banga Gargždai
    2
    Džiugas Telšiai
    1
  • 14:00

    finished

    FK Nevėžis Kėdainiai
    0
    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    6
  • 14:00

    finished

    FK Riteriai
    2
    Dainava Alytus
    1
  • 16:00

    canceled

    FK Žalgiris
    -
    FK Panevėžys
    -
  • 16:00

    finished

    FK Kauno Žalgiris
    3
    FK Sūduva Marijampolė
    3
  • 15:00

    finished

    Džiugas Telšiai
    2
    FK Nevėžis Kėdainiai
    0
  • 17:00

    finished

    FK Kauno Žalgiris
    1
    FK Riteriai
    1
  • 14:00

    finished

    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    1
    Dainava Alytus
    1
  • 16:00

    finished

    FK Sūduva Marijampolė
    3
    FK Panevėžys
    0
  • 15:00

    finished

    FK Panevėžys
    3
    FK Banga Gargždai
    1
  • 14:00

    canceled

    Dainava Alytus
    -
    Džiugas Telšiai
    -
  • 10:00

    finished

    FK Riteriai
    1
    FK Sūduva Marijampolė
    3
  • 14:00

    finished

    FK Kauno Žalgiris
    2
    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    1
  • 14:00

    finished

    FK Nevėžis Kėdainiai
    1
    FK Žalgiris
    3
  • 15:00

    finished

    Dainava Alytus
    0
    FK Kauno Žalgiris
    1
  • 14:00

    finished

    FK Banga Gargždai
    1
    FK Riteriai
    1
  • 12:00

    finished

    Džiugas Telšiai
    2
    FK Panevėžys
    2
  • 14:00

    finished

    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    1
    FK Žalgiris
    1
  • 16:00

    finished

    FK Sūduva Marijampolė
    2
    FK Nevėžis Kėdainiai
    0
  • 15:00

    finished

    FK Sūduva Marijampolė
    1
    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    2
  • 14:00

    finished

    FK Nevėžis Kėdainiai
    0
    FK Banga Gargždai
    3
  • 15:00

    finished

    FK Kauno Žalgiris
    0
    Džiugas Telšiai
    1
  • 14:00

    finished

    FK Panevėžys
    0
    FK Riteriai
    2
  • 16:00

    finished

    Dainava Alytus
    2
    FK Žalgiris
    4
  • 15:00

    finished

    FK Riteriai
    0
    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    0
  • 15:00

    finished

    Dainava Alytus
    1
    FK Sūduva Marijampolė
    2
  • 10:00

    finished

    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    1
    FK Panevėžys
    0
  • 14:00

    finished

    FK Banga Gargždai
    2
    FK Kauno Žalgiris
    3
  • 12:00

    finished

    FK Riteriai
    4
    FK Nevėžis Kėdainiai
    0
  • 12:00

    finished

    Džiugas Telšiai
    2
    FK Žalgiris
    1
  • 16:00

    finished

    FK Žalgiris
    1
    FK Riteriai
    1
  • 10:00

    finished

    FK Kauno Žalgiris
    2
    FK Nevėžis Kėdainiai
    0
  • 15:00

    finished

    FK Panevėžys
    0
    Dainava Alytus
    0
  • 10:00

    finished

    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    1
    Džiugas Telšiai
    1
  • 12:00

    finished

    FK Sūduva Marijampolė
    4
    FK Banga Gargždai
    0
  • 10:00

    finished

    FK Panevėžys
    1
    FK Sūduva Marijampolė
    1
  • 10:00

    finished

    FK Nevėžis Kėdainiai
    1
    Džiugas Telšiai
    1
  • 12:00

    finished

    Dainava Alytus
    1
    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    1
  • 15:00

    finished

    FK Riteriai
    0
    FK Kauno Žalgiris
    0
  • 12:00

    finished

    FK Banga Gargždai
    0
    FK Žalgiris
    3
  • 15:00

    finished

    FK Sūduva Marijampolė
    1
    FK Riteriai
    1
  • 12:00

    finished

    Džiugas Telšiai
    1
    Dainava Alytus
    1
  • 10:00

    finished

    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    1
    FK Kauno Žalgiris
    2
  • 16:00

    finished

    FK Žalgiris
    6
    FK Nevėžis Kėdainiai
    0
  • 12:00

    finished

    FK Banga Gargždai
    2
    FK Panevėžys
    1
  • 16:00

    finished

    FK Žalgiris
    2
    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    1
  • 10:00

    finished

    FK Nevėžis Kėdainiai
    0
    FK Sūduva Marijampolė
    3
  • 15:00

    finished

    FK Riteriai
    0
    FK Banga Gargždai
    0
  • 11:00

    finished

    FK Kauno Žalgiris
    2
    Dainava Alytus
    0
  • 13:00

    finished

    FK Panevėžys
    2
    Džiugas Telšiai
    2
  • 16:00

    notstarted

    FK Riteriai
    -
    FK Panevėžys
    -
  • 16:00

    finished

    FK Sūduva Marijampolė
    2
    FK Kauno Žalgiris
    0
  • 16:00

    finished

    FK Panevėžys
    1
    FK Žalgiris
    1
  • 14:00

    finished

    Dainava Alytus
    3
    Džiugas Telšiai
    2
  • 15:00

    finished

    FK Kauno Žalgiris
    1
    FK Panevėžys
    1
  • 17:00

    finished

    FK Žalgiris
    3
    FK Sūduva Marijampolė
    2
  • 16:00

    finished

    FK Sūduva Marijampolė
    2
    FK Žalgiris
    2
  • / 1 Lyga
  • 12:00

    finished

    Minija Fc Kretinga
    1
    FK Silas
    2
  • 12:00

    finished

    Siauliai FA
    4
    FK Suduva Marijampole B
    0
  • 17:30

    finished

    BFA Vilnius
    0
    Atmosfera Mažeikiai
    2
  • 17:00

    canceled

    Banga Gargzdai B
    -
    Žalgiris B Vilnius
    -
  • 17:30

    finished

    FK Suduva Marijampole B
    0
    FK Jonava
    1
  • 16:00

    canceled

    Minija Fc Kretinga
    -
    Riteriai B
    -
  • 17:00

    canceled

    Žalgiris B Vilnius
    -
    FK Silas
    -
  • 12:00

    finished

    FK Babrungas Plunge
    2
    Atmosfera Mažeikiai
    2
  • 17:15

    finished

    BFA Vilnius
    4
    FK Kauno Zalgiris B
    2
  • 16:00

    finished

    FC Neptunas Klaipeda
    0
    Siauliai FA
    3
  • 17:00

    finished

    Banga Gargzdai B
    2
    FK Panevezys B
    0
  • 12:00

    finished

    FK Jonava
    3
    FK Babrungas Plunge
    2
  • 11:00

    finished

    FK Kauno Zalgiris B
    3
    Riteriai B
    4
  • 13:00

    finished

    FK Panevezys B
    0
    FC Neptunas Klaipeda
    5
  • 16:00

    finished

    Atmosfera Mažeikiai
    2
    FK Kauno Zalgiris B
    1
  • 11:00

    finished

    FK Jonava
    5
    FC Neptunas Klaipeda
    1
  • 11:00

    finished

    Siauliai FA
    1
    Banga Gargzdai B
    1
  • 11:00

    finished

    FK Babrungas Plunge
    1
    FK Suduva Marijampole B
    0
  • 12:00

    finished

    BFA Vilnius
    0
    Minija Fc Kretinga
    1
  • 10:00

    finished

    Žalgiris B Vilnius
    3
    Riteriai B
    1
  • 12:00

    finished

    FK Panevezys B
    3
    FK Silas
    1
  • 11:00

    finished

    Riteriai B
    1
    FK Panevezys B
    3
  • 16:00

    finished

    FK Kauno Zalgiris B
    0
    FK Babrungas Plunge
    2
  • 16:00

    finished

    Atmosfera Mažeikiai
    3
    Minija Fc Kretinga
    1
  • 17:00

    finished

    Banga Gargzdai B
    1
    FK Jonava
    2
  • 11:00

    finished

    Siauliai FA
    3
    FK Silas
    1
  • 12:00

    finished

    BFA Vilnius
    4
    Žalgiris B Vilnius
    8
  • 15:00

    finished

    FC Neptunas Klaipeda
    2
    FK Suduva Marijampole B
    0
  • 14:30

    finished

    FK Jonava
    3
    FK Silas
    2
  • 10:30

    finished

    Riteriai B
    0
    Siauliai FA
    1
  • 11:00

    finished

    Minija Fc Kretinga
    3
    FK Kauno Zalgiris B
    4
  • 11:00

    finished

    FK Babrungas Plunge
    5
    FC Neptunas Klaipeda
    1
  • 15:00

    finished

    Žalgiris B Vilnius
    5
    Atmosfera Mažeikiai
    0
  • 12:00

    finished

    FK Suduva Marijampole B
    0
    Banga Gargzdai B
    2
  • 14:00

    finished

    FK Panevezys B
    6
    BFA Vilnius
    3
  • 15:00

    finished

    FK Jonava
    3
    Riteriai B
    0
  • 16:00

    finished

    Atmosfera Mažeikiai
    3
    FK Panevezys B
    0
  • 11:00

    finished

    Minija Fc Kretinga
    1
    FK Babrungas Plunge
    3
  • 12:00

    finished

    BFA Vilnius
    0
    Siauliai FA
    5
  • 16:00

    finished

    Banga Gargzdai B
    3
    FC Neptunas Klaipeda
    2
  • 15:30

    finished

    FK Kauno Zalgiris B
    2
    Žalgiris B Vilnius
    4
  • 15:00

    finished

    FK Panevezys B
    3
    FK Kauno Zalgiris B
    1
  • 15:00

    finished

    FK Suduva Marijampole B
    1
    Riteriai B
    0
  • 12:00

    finished

    BFA Vilnius
    0
    FK Jonava
    2
  • 15:00

    finished

    FC Neptunas Klaipeda
    1
    FK Silas
    1
  • 15:00

    finished

    Siauliai FA
    5
    Atmosfera Mažeikiai
    1
  • 11:00

    finished

    FK Babrungas Plunge
    3
    Banga Gargzdai B
    0
  • 15:00

    finished

    Žalgiris B Vilnius
    3
    Minija Fc Kretinga
    1
  • 16:00

    finished

    FK Suduva Marijampole B
    0
    FK Silas
    3
  • 13:00

    finished

    Žalgiris B Vilnius
    1
    FK Silas
    3
  • 11:00

    finished

    Minija Fc Kretinga
    1
    Riteriai B
    1
  • 15:00

    finished

    FK Silas
    2
    Banga Gargzdai B
    2
  • 15:00

    finished

    FK Suduva Marijampole B
    3
    BFA Vilnius
    3
  • 16:00

    finished

    FK Jonava
    7
    Atmosfera Mažeikiai
    0
  • 11:00

    finished

    FK Babrungas Plunge
    2
    Žalgiris B Vilnius
    3
  • 11:00

    finished

    Minija Fc Kretinga
    0
    FK Panevezys B
    1
  • 12:00

    finished

    Riteriai B
    3
    FC Neptunas Klaipeda
    4
  • 12:00

    finished

    FK Kauno Zalgiris B
    0
    Siauliai FA
    2
  • 16:00

    finished

    Banga Gargzdai B
    1
    Žalgiris B Vilnius
    0
  • 15:00

    finished

    FK Jonava
    1
    FK Kauno Zalgiris B
    0
  • 16:00

    finished

    Atmosfera Mažeikiai
    2
    FK Suduva Marijampole B
    1
  • 12:00

    finished

    Žalgiris B Vilnius
    3
    FK Panevezys B
    0
  • 15:00

    finished

    FC Neptunas Klaipeda
    0
    BFA Vilnius
    3
  • 15:30

    finished

    Banga Gargzdai B
    2
    Riteriai B
    1
  • 12:00

    finished

    FK Silas
    5
    FK Babrungas Plunge
    1
  • 15:00

    postponed

    Siauliai FA
    -
    Minija Fc Kretinga
    -
  • 16:00

    finished

    Atmosfera Mažeikiai
    0
    FC Neptunas Klaipeda
    4
  • 12:00

    finished

    BFA Vilnius
    1
    Banga Gargzdai B
    0
  • 14:00

    finished

    Minija Fc Kretinga
    1
    FK Jonava
    2
  • 14:00

    finished

    Siauliai FA
    5
    Žalgiris B Vilnius
    0
  • 10:00

    finished

    FK Kauno Zalgiris B
    0
    FK Suduva Marijampole B
    3
  • 10:00

    finished

    FK Silas
    3
    Riteriai B
    0
  • 11:00

    finished

    FK Babrungas Plunge
    3
    FK Panevezys B
    2
  • 11:00

    finished

    FK Silas
    4
    BFA Vilnius
    0
  • 12:00

    canceled

    Riteriai B
    -
    FK Babrungas Plunge
    -
  • 15:00

    finished

    FK Panevezys B
    2
    Siauliai FA
    1
  • 16:00

    finished

    Banga Gargzdai B
    1
    Atmosfera Mažeikiai
    2
  • 09:00

    finished

    FK Jonava
    3
    Žalgiris B Vilnius
    1
  • 11:00

    finished

    FK Suduva Marijampole B
    0
    Minija Fc Kretinga
    1
  • 15:00

    finished

    FC Neptunas Klaipeda
    2
    FK Kauno Zalgiris B
    0
  • 12:00

    finished

    Žalgiris B Vilnius
    3
    FK Suduva Marijampole B
    1
  • 16:30

    finished

    FK Kauno Zalgiris B
    1
    Banga Gargzdai B
    2
  • 14:00

    finished

    Minija Fc Kretinga
    2
    FC Neptunas Klaipeda
    1
  • 08:00

    finished

    Riteriai B
    3
    BFA Vilnius
    0
  • 11:00

    finished

    FK Babrungas Plunge
    0
    Siauliai FA
    4
  • 15:00

    finished

    FK Panevezys B
    0
    FK Jonava
    1
  • 16:00

    finished

    Atmosfera Mažeikiai
    0
    FK Silas
    1
  • 11:00

    finished

    FK Silas
    2
    FK Kauno Zalgiris B
    0
  • 12:00

    finished

    FC Neptunas Klaipeda
    1
    Žalgiris B Vilnius
    2
  • 12:00

    finished

    BFA Vilnius
    4
    FK Babrungas Plunge
    2
  • 12:00

    finished

    FK Suduva Marijampole B
    1
    FK Panevezys B
    3
  • 12:00

    finished

    Riteriai B
    1
    Atmosfera Mažeikiai
    3
  • 15:00

    finished

    Siauliai FA
    2
    FK Jonava
    1
  • 16:00

    finished

    Banga Gargzdai B
    2
    Minija Fc Kretinga
    2
  • 10:00

    finished

    Riteriai B
    2
    FK Kauno Zalgiris B
    1
  • 11:00

    finished

    FK Babrungas Plunge
    1
    FK Jonava
    2
  • 12:00

    finished

    FK Suduva Marijampole B
    1
    Siauliai FA
    2
  • 12:00

    finished

    FK Silas
    3
    Minija Fc Kretinga
    2
  • 15:00

    finished

    FC Neptunas Klaipeda
    3
    FK Panevezys B
    4
  • 16:00

    finished

    Atmosfera Mažeikiai
    1
    BFA Vilnius
    3
  • 16:30

    finished

    FK Babrungas Plunge
    2
    Riteriai B
    0
  • Lithuania / 1 Lyga
  • 11:00

    finished

    Žalgiris B Vilnius
    4
    Banga Gargzdai B
    0
  • 16:00

    finished

    FK Kauno Zalgiris B
    2
    BFA Vilnius
    0
  • 15:00

    finished

    Riteriai B
    2
    Minija Fc Kretinga
    1
  • 15:00

    finished

    FK Jonava
    2
    FK Suduva Marijampole B
    0
  • 16:00

    finished

    Atmosfera Mažeikiai
    1
    FK Babrungas Plunge
    3
  • 15:00

    finished

    FK Panevezys B
    1
    Banga Gargzdai B
    6
  • 15:00

    finished

    Siauliai FA
    4
    FC Neptunas Klaipeda
    1
  • 15:00

    notstarted

    FK Suduva Marijampole B
    -
    FK Babrungas Plunge
    -
  • 15:00

    notstarted

    Minija Fc Kretinga
    -
    BFA Vilnius
    -
  • 14:00

    notstarted

    Riteriai B
    -
    Žalgiris B Vilnius
    -
  • 17:00

    notstarted

    FK Kauno Zalgiris B
    -
    Atmosfera Mažeikiai
    -
  • 15:00

    finished

    FK Silas
    1
    FK Panevezys B
    3
  • 16:00

    finished

    Banga Gargzdai B
    0
    Siauliai FA
    3
  • 16:00

    finished

    FC Neptunas Klaipeda
    0
    FK Jonava
    2
  • 11:00

    finished

    FK Jonava
    2
    Banga Gargzdai B
    2
  • 11:00

    finished

    FK Babrungas Plunge
    2
    FK Kauno Zalgiris B
    3
  • 11:00

    finished

    Žalgiris B Vilnius
    1
    BFA Vilnius
    0
  • 14:00

    finished

    Minija Fc Kretinga
    2
    Atmosfera Mažeikiai
    3
  • 12:00

    finished

    FK Silas
    2
    Siauliai FA
    2
  • 12:00

    finished

    FK Suduva Marijampole B
    0
    FC Neptunas Klaipeda
    1
  • 15:00

    finished

    FK Panevezys B
    4
    Riteriai B
    2
  • 15:00

    finished

    Siauliai FA
    4
    Riteriai B
    0
  • 16:00

    finished

    Atmosfera Mažeikiai
    3
    Žalgiris B Vilnius
    3
  • 11:45

    finished

    FK Kauno Zalgiris B
    0
    Minija Fc Kretinga
    0
  • 12:00

    finished

    FK Silas
    2
    FK Jonava
    3
  • 12:00

    finished

    BFA Vilnius
    2
    FK Panevezys B
    4
  • 15:00

    finished

    FC Neptunas Klaipeda
    0
    FK Babrungas Plunge
    2
  • 16:00

    finished

    Banga Gargzdai B
    3
    FK Suduva Marijampole B
    1
  • 15:00

    finished

    Siauliai FA
    4
    BFA Vilnius
    0
  • 11:00

    finished

    Žalgiris B Vilnius
    2
    FK Kauno Zalgiris B
    1
  • 11:00

    finished

    FK Babrungas Plunge
    1
    Minija Fc Kretinga
    4
  • 12:00

    finished

    FK Silas
    3
    FK Suduva Marijampole B
    1
  • 14:30

    finished

    FK Panevezys B
    0
    Atmosfera Mažeikiai
    2
  • 15:00

    finished

    FC Neptunas Klaipeda
    2
    Banga Gargzdai B
    1
  • 16:30

    finished

    Riteriai B
    3
    FK Jonava
    3
  • 15:00

    finished

    FK Kauno Zalgiris B
    2
    FK Panevezys B
    2
  • 17:00

    finished

    FK Jonava
    6
    BFA Vilnius
    0
  • 12:00

    finished

    FK Silas
    0
    FC Neptunas Klaipeda
    0
  • 12:00

    finished

    Riteriai B
    4
    FK Suduva Marijampole B
    1
  • 14:00

    finished

    Minija Fc Kretinga
    3
    Žalgiris B Vilnius
    2
  • 16:00

    finished

    Atmosfera Mažeikiai
    4
    Siauliai FA
    4
  • 16:00

    finished

    Atmosfera Mažeikiai
    2
    FK Jonava
    5
  • 12:00

    finished

    Žalgiris B Vilnius
    3
    FK Babrungas Plunge
    3
  • 14:00

    finished

    Riteriai B
    0
    Banga Gargzdai B
    3
  • 15:00

    finished

    FK Panevezys B
    1
    Žalgiris B Vilnius
    1
  • 11:00

    finished

    Minija Fc Kretinga
    1
    Siauliai FA
    2
  • 11:00

    finished

    FK Babrungas Plunge
    1
    FK Silas
    2
  • 12:00

    finished

    BFA Vilnius
    2
    FC Neptunas Klaipeda
    2
  • 12:00

    finished

    FK Suduva Marijampole B
    1
    Atmosfera Mažeikiai
    0
  • 11:00

    finished

    FK Kauno Zalgiris B
    0
    FK Jonava
    1
  • 14:30

    finished

    Žalgiris B Vilnius
    2
    Siauliai FA
    3
  • 15:00

    finished

    FK Suduva Marijampole B
    1
    FK Kauno Zalgiris B
    0
  • 15:00

    finished

    FK Jonava
    8
    Minija Fc Kretinga
    0
  • 15:00

    finished

    FC Neptunas Klaipeda
    3
    Atmosfera Mažeikiai
    3
  • 16:00

    finished

    Banga Gargzdai B
    1
    BFA Vilnius
    0
  • 09:00

    finished

    Riteriai B
    1
    FK Silas
    0
  • 13:00

    canceled

    FK Panevezys B
    -
    FK Babrungas Plunge
    -
  • 15:00

    finished

    Siauliai FA
    1
    FK Panevezys B
    2
  • 16:00

    finished

    Atmosfera Mažeikiai
    3
    Banga Gargzdai B
    3
  • 11:00

    finished

    Minija Fc Kretinga
    1
    FK Suduva Marijampole B
    1
  • 11:00

    finished

    Žalgiris B Vilnius
    1
    FK Jonava
    2
  • 12:00

    finished

    FK Kauno Zalgiris B
    3
    FC Neptunas Klaipeda
    0
  • 12:00

    finished

    BFA Vilnius
    1
    FK Silas
    4
  • 15:00

    finished

    Riteriai B
    2
    FK Babrungas Plunge
    0
  • 15:00

    finished

    FK Jonava
    1
    FK Panevezys B
    1
  • 17:00

    finished

    Banga Gargzdai B
    3
    FK Kauno Zalgiris B
    1
  • 11:00

    finished

    FK Silas
    4
    Atmosfera Mažeikiai
    1
  • 11:00

    finished

    FK Suduva Marijampole B
    2
    Žalgiris B Vilnius
    1
  • 15:00

    finished

    Siauliai FA
    2
    FK Babrungas Plunge
    2
  • 12:00

    finished

    BFA Vilnius
    0
    Riteriai B
    1
  • 15:00

    finished

    FC Neptunas Klaipeda
    7
    Minija Fc Kretinga
    1
  • 16:00

    finished

    Siauliai FA
    2
    Minija Fc Kretinga
    1
  • 14:00

    finished

    Atmosfera Mažeikiai
    3
    Riteriai B
    0
  • 14:00

    finished

    FK Babrungas Plunge
    1
    BFA Vilnius
    3
  • 14:00

    finished

    Žalgiris B Vilnius
    1
    FC Neptunas Klaipeda
    3
  • 14:00

    finished

    Minija Fc Kretinga
    4
    Banga Gargzdai B
    2
  • 14:00

    finished

    FK Panevezys B
    1
    FK Suduva Marijampole B
    0
  • 14:00

    finished

    FK Jonava
    0
    Siauliai FA
    1
  • 14:00

    finished

    FK Kauno Zalgiris B
    1
    FK Silas
    4
  • 15:30

    finished

    Siauliai FA
    -4
    FK Jonava
    -3
  • 11:00

    canceled

    FK Garliava
    -
    FK Suduva Marijampole B
    -
  • / LFF Cup
  • 11:00

    finished

    Sveikata
    1
    FK Babrungas Plunge
    3
  • 11:00

    finished

    Utenis Utena
    0
    FK Silute
    3
  • 13:00

    finished

    Panerys Vilnius
    1
    Siauliai FA
    2
  • 13:00

    finished

    Vjfm Fortuna Kaunas
    0
    Saned Joniskis
    4
  • 14:00

    finished

    Minija Fc Kretinga
    1
    Dainava Alytus
    1
  • 14:30

    finished

    BFA Vilnius
    0
    FK Nevėžis Kėdainiai
    2
  • 15:00

    finished

    Atmosfera Mažeikiai
    0
    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    3
  • 16:00

    finished

    Viltis Vilnius
    0
    FK Garliava
    0
  • 09:30

    finished

    Klaipedos Fsm
    0
    Džiugas Telšiai
    6
  • 14:00

    finished

    Ekranas Panevezys
    2
    FC Neptunas Klaipeda
    5
  • 15:00

    finished

    FK Jonava
    1
    FK Panevėžys
    2
  • 15:00

    finished

    FK Sūduva Marijampolė
    1
    FK Riteriai
    0
  • 15:00

    finished

    FK Žalgiris
    5
    FK Banga Gargždai
    0
  • 16:15

    finished

    FK Ateitis Vilnius
    1
    FK Silas
    6
  • 16:00

    finished

    FK Silas
    0
    FC Hegelmann Litauen Kaunas
    4
  • 16:00

    finished

    FK Garliava
    2
    FK Silute
    1
  • 17:00

    finished

    FC Neptunas Klaipeda
    1
    FK Babrungas Plunge
    1
  • 15:00

    finished

    Saned Joniskis
    1
    Siauliai FA
    3
  • 16:00

    finished

    FK Panevėžys
    2
    FK Kauno Žalgiris
    2
  • 16:00

    finished

    Dainava Alytus
    0
    FK Žalgiris
    3
  • 15:00

    finished

    FK Nevėžis Kėdainiai
    0
    FK Sūduva Marijampolė
    2
  • 16:30

    finished

    BE1 Nfa
    0
    Džiugas Telšiai
    6
  • / Super Cup
  • 12:35

    canceled

    FK Žalgiris
    -
    FK Panevėžys
    -
  • / II Lyga
  • 18:15

    finished

    Vilniaus BFA B
    3
    Viltis Vilnius
    1
  • 10:00

    finished

    FK Ateitis Vilnius
    1
    Panerys Vilnius
    5
  • 12:00

    finished

    FK Garliava
    6
    Sveikata
    0
  • 15:00

    finished

    Vjfm Fortuna Kaunas
    0
    Vilnius FK Zalgiris C
    3
  • 16:00

    finished

    Saned Joniskis
    0
    FK Kauno Zalgiris C
    1
  • 17:00

    finished

    Hegelmann Litauen B
    1
    FK Silute
    2
  • 09:30

    finished

    Klaipedos Fsm
    1
    FK Ekranas
    5
  • 10:30

    finished

    FK Nevezis B
    1
    DFK Dainava B
    2
  • 11:00

    finished

    Utenis Utena
    1
    FC Dziugas B
    2
  • 12:00

    finished

    BE1 Nfa
    0
    FA Siauliai B
    0
  • 17:30

    finished

    Viltis Vilnius
    1
    FK Ateitis Vilnius
    1
  • 14:00

    finished

    FC Dziugas B
    3
    Vilniaus BFA B
    3
  • 16:00

    canceled

    FA Siauliai B
    -
    Klaipedos Fsm
    -
  • 10:00

    finished

    FK Ekranas
    4
    Hegelmann Litauen B
    2
  • 08:00

    canceled

    Sveikata
    -
    BE1 Nfa
    -
  • 11:00

    finished

    FK Silute
    5
    FK Nevezis B
    1
  • 12:00

    finished

    DFK Dainava B
    4
    Saned Joniskis
    0
  • 14:00

    finished

    Vilnius FK Zalgiris C
    3
    FK Garliava
    0
  • 16:00

    finished

    FK Kauno Zalgiris C
    2
    Utenis Utena
    1
  • 13:00

    finished

    Panerys Vilnius
    3
    Vjfm Fortuna Kaunas
    0
  • 16:00

    finished

    FK Ateitis Vilnius
    4
    FC Dziugas B
    1
  • 17:15

    finished

    Vilniaus BFA B
    2
    FK Kauno Zalgiris C
    2
  • 15:30

    finished

    FK Nevezis B
    1
    FK Ekranas
    4
  • 16:30

    finished

    Hegelmann Litauen B
    0
    FA Siauliai B
    0
  • 11:00

    finished

    Saned Joniskis
    0
    FK Silute
    1
  • 11:00

    finished

    Utenis Utena
    2
    DFK Dainava B
    2
  • 12:00

    finished

    FK Garliava
    8
    Vjfm Fortuna Kaunas
    0
  • 09:00

    finished

    Viltis Vilnius
    0
    Panerys Vilnius
    6
  • 10:00

    finished

    Klaipedos Fsm
    2
    Sveikata
    4
  • 12:00

    finished

    BE1 Nfa
    1
    Vilnius FK Zalgiris C
    0
  • 17:00

    finished

    FK Kauno Zalgiris C
    4
    FK Ateitis Vilnius
    0
  • 16:30

    finished

    FK Ekranas
    3
    Saned Joniskis
    1
  • 10:00

    finished

    DFK Dainava B
    3
    Vilniaus BFA B
    1
  • 11:00

    finished

    FK Silute
    1
    Utenis Utena
    0
  • 15:00

    finished

    Vjfm Fortuna Kaunas
    0
    BE1 Nfa
    4
  • 09:30

    finished

    Vilnius FK Zalgiris C
    4
    Klaipedos Fsm
    0
  • 11:00

    finished

    Sveikata
    7
    Hegelmann Litauen B
    1
  • 12:00

    finished

    FC Dziugas B
    0
    Viltis Vilnius
    0
  • 11:00

    finished

    FA Siauliai B
    0
    FK Nevezis B
    3
  • 13:00

    finished

    Panerys Vilnius
    0
    FK Garliava
    1
  • 15:00

    finished

    Saned Joniskis
    0
    FA Siauliai B
    0
  • 15:30

    finished

    Utenis Utena
    0
    FK Ekranas
    4
  • 10:00

    finished

    BE1 Nfa
    2
    FK Garliava
    0
  • 11:00

    finished

    Viltis Vilnius
    2
    FK Kauno Zalgiris C
    3
  • 10:00

    finished

    FC Dziugas B
    0
    Panerys Vilnius
    8
  • 10:00

    finished

    FK Nevezis B
    1
    Sveikata
    2
  • 10:00

    finished

    Klaipedos Fsm
    2
    Vjfm Fortuna Kaunas
    0
  • 14:00

    finished

    Hegelmann Litauen B
    5
    Vilnius FK Zalgiris C
    0
  • 15:00

    finished

    Vilniaus BFA B
    0
    FK Silute
    4
  • 17:30

    finished

    FK Ateitis Vilnius
    0
    DFK Dainava B
    1
  • 14:00

    finished

    Vilniaus BFA B
    4
    FK Nevezis B
    1
  • 16:00

    finished

    FA Siauliai B
    3
    Klaipedos Fsm
    1
  • 16:00

    finished

    FK Kauno Zalgiris C
    1
    FK Garliava
    2
  • 10:00

    finished

    Sveikata
    2
    BE1 Nfa
    3
  • 16:30

    finished

    Hegelmann Litauen B
    3
    Viltis Vilnius
    4
  • 10:00

    finished

    Panerys Vilnius
    2
    Utenis Utena
    0
  • 09:00

    finished

    Panerys Vilnius
    4
    BE1 Nfa
    2
  • 10:00

    finished

    FK Ekranas
    5
    Vilniaus BFA B
    0
  • 10:00

    finished

    Vilnius FK Zalgiris C
    3
    FK Nevezis B
    0
  • 11:00

    finished

    FK Silute
    3
    FK Ateitis Vilnius
    0
  • 13:00

    finished

    Sveikata
    3
    Saned Joniskis
    0
  • 14:00

    finished

    FK Garliava
    2
    Klaipedos Fsm
    2
  • 12:00

    finished

    DFK Dainava B
    1
    Viltis Vilnius
    4
  • 13:00

    finished

    FA Siauliai B
    1
    Utenis Utena
    1
  • 13:00

    finished

    Vjfm Fortuna Kaunas
    0
    Hegelmann Litauen B
    1
  • 16:00

    finished

    FK Kauno Zalgiris C
    6
    FC Dziugas B
    1
  • 15:00

    finished

    Saned Joniskis
    2
    Vilnius FK Zalgiris C
    1
  • 15:30

    finished

    FK Nevezis B
    8
    Vjfm Fortuna Kaunas
    0
  • 17:15

    finished

    FK Kauno Zalgiris C
    2
    Panerys Vilnius
    2
  • 14:00

    finished

    FC Dziugas B
    1
    DFK Dainava B
    3
  • 14:00

    finished

    Klaipedos Fsm
    0
    BE1 Nfa
    1
  • 14:00

    finished

    Vilniaus BFA B
    3
    FA Siauliai B
    0
  • 16:00

    finished

    Viltis Vilnius
    2
    FK Silute
    0
  • 16:15

    finished

    FK Ateitis Vilnius
    0
    FK Ekranas
    4
  • 16:30

    finished

    Hegelmann Litauen B
    0
    FK Garliava
    5
  • 17:00

    finished

    Utenis Utena
    1
    Sveikata
    0
  • 09:00

    finished

    DFK Dainava B
    1
    FK Kauno Zalgiris C
    2
  • 14:00

    finished

    FK Garliava
    4
    FK Nevezis B
    0
  • 11:00

    finished

    Sveikata
    3
    Vilniaus BFA B
    2
  • 13:00

    finished

    Vjfm Fortuna Kaunas
    2
    Saned Joniskis
    3
  • 15:30

    finished

    BE1 Nfa
    0
    Hegelmann Litauen B
    1
  • 10:00

    finished

    FK Silute
    6
    FC Dziugas B
    0
  • 11:00

    finished

    FK Ekranas
    7
    Viltis Vilnius
    0
  • 12:00

    finished

    Vilnius FK Zalgiris C
    1
    Utenis Utena
    0
  • 13:00

    finished

    Panerys Vilnius
    6
    Klaipedos Fsm
    0
  • 16:00

    finished

    FA Siauliai B
    4
    FK Ateitis Vilnius
    0
  • 14:00

    finished

    Vilniaus BFA B
    1
    Vilnius FK Zalgiris C
    0
  • 17:00

    finished

    Hegelmann Litauen B
    1
    Klaipedos Fsm
    1
  • 16:30

    finished

    FK Ateitis Vilnius
    3
    Sveikata
    2
  • 15:30

    finished

    FK Nevezis B
    0
    BE1 Nfa
    3
  • 11:00

    finished

    Saned Joniskis
    0
    FK Garliava
    2
  • 13:00

    finished

    Utenis Utena
    3
    Vjfm Fortuna Kaunas
    1
  • 12:00

    finished

    DFK Dainava B
    4
    Panerys Vilnius
    3
  • 16:30

    finished

    Viltis Vilnius
    0
    FA Siauliai B
    2
  • 14:00

    finished

    FC Dziugas B
    1
    Ekranas Panevezys
    10
  • 14:00

    finished

    FK Kauno Zalgiris C
    0
    FK Silute
    2
  • 16:00

    finished

    Ekranas Panevezys
    5
    FK Kauno Zalgiris C
    1
  • 11:00

    finished

    FK Silute
    1
    DFK Dainava B
    0
  • 14:00

    finished

    FK Garliava
    2
    Utenis Utena
    0
  • 13:00

    finished

    Vjfm Fortuna Kaunas
    0
    Vilniaus BFA B
    5
  • 12:00

    finished

    Vilnius FK Zalgiris C
    4
    FK Ateitis Vilnius
    1
  • 10:00

    finished

    Klaipedos Fsm
    1
    FK Nevezis B
    2
  • 12:00

    finished

    Sveikata
    2
    Viltis Vilnius
    1
  • 16:30

    finished

    FA Siauliai B
    8
    FC Dziugas B
    1
  • 13:00

    finished

    Panerys Vilnius
    1
    Hegelmann Litauen B
    0
  • 17:00

    finished

    BE1 Nfa
    8
    Saned Joniskis
    3
  • 14:00

    finished

    Vilniaus BFA B
    2
    FK Garliava
    2
  • 15:00

    finished

    Utenis Utena
    1
    BE1 Nfa
    1
  • 16:00

    notstarted

    FK Kauno Zalgiris C
    0
    FA Siauliai B
    3
  • 13:00

    finished

    FK Silute
    0
    Panerys Vilnius
    1
  • 14:30

    finished

    Saned Joniskis
    2
    Klaipedos Fsm
    1
  • 09:00

    finished

    FK Nevezis B
    6
    Hegelmann Litauen B
    0
  • 11:00

    finished

    FK Ateitis Vilnius
    4
    Vjfm Fortuna Kaunas
    0
  • 12:00

    finished

    DFK Dainava B
    1
    Ekranas Panevezys
    6
  • 12:00

    finished

    FC Dziugas B
    3
    Sveikata
    5
  • 14:00

    finished

    Viltis Vilnius
    2
    Vilnius FK Zalgiris C
    0
  • 11:00

    finished

    Ekranas Panevezys
    3
    FK Silute
    1
  • 16:30

    finished

    Sveikata
    5
    FK Kauno Zalgiris C
    0
  • 15:00

    finished

    FK Garliava
    6
    FK Ateitis Vilnius
    1
  • 11:30

    finished

    Klaipedos Fsm
    1
    Utenis Utena
    1
  • 11:30

    finished

    Hegelmann Litauen B
    3
    Saned Joniskis
    4
  • 10:00

    finished

    Vjfm Fortuna Kaunas
    0
    Viltis Vilnius
    6
  • 17:00

    finished

    Panerys Vilnius
    4
    FK Nevezis B
    0
  • 13:00

    finished

    BE1 Nfa
    2
    Vilniaus BFA B
    1
  • 10:00

    finished

    FA Siauliai B
    5
    DFK Dainava B
    0
  • 12:00

    finished

    Vilnius FK Zalgiris C
    8
    FC Dziugas B
    0
  • 14:00

    finished

    Vilniaus BFA B
    2
    Klaipedos Fsm
    1
  • 16:00

    finished

    FK Kauno Zalgiris C
    0
    Vilnius FK Zalgiris C
    3
  • 10:00

    finished

    DFK Dainava B
    0
    Sveikata
    1
  • 14:00

    finished

    FK Silute
    0
    FA Siauliai B
    0
  • 16:30

    finished

    Utenis Utena
    4
    Hegelmann Litauen B
    0
  • 11:00

    finished

    Saned Joniskis
    2
    FK Nevezis B
    2
  • 11:00

    finished

    Ekranas Panevezys
    3
    Panerys Vilnius
    1
  • 16:00

    finished

    FC Dziugas B
    2
    Vjfm Fortuna Kaunas
    3
  • 15:30

    notstarted

    Viltis Vilnius
    0
    FK Garliava
    0
  • 15:00

    finished

    Hegelmann Litauen B
    4
    Vilniaus BFA B
    3
  • 15:00

    finished

    FK Nevezis B
    1
    Utenis Utena
    0
  • 16:00

    finished

    BE1 Nfa
    0
    Viltis Vilnius
    3
  • 14:00

    canceled

    Klaipedos Fsm
    -
    FK Ateitis Vilnius
    -
  • 12:00

    finished

    Sveikata
    3
    FK Silute
    1
  • 16:30

    finished

    FK Garliava
    6
    FC Dziugas B
    0
  • 07:00

    finished

    Vilnius FK Zalgiris C
    2
    DFK Dainava B
    3
  • 13:00

    finished

    Panerys Vilnius
    7
    Saned Joniskis
    2
  • 10:00

    finished

    FA Siauliai B
    2
    Ekranas Panevezys
    2
  • 14:00

    finished

    Vjfm Fortuna Kaunas
    1
    FK Kauno Zalgiris C
    5
  • 15:00

    finished

    Viltis Vilnius
    7
    Klaipedos Fsm
    1
  • 10:00

    finished