Poland / III Liga, Group 2
  • 17:00

    finished

    KS Stolem Gniewino
    3
    GKS Przodkowo
    1
  • 12:00

    finished

    Pogon Nowe Skalmierzyce
    2
    Unia Janikowo
    1
  • 12:00

    finished

    Polonia Środa Wielkopolska
    1
    Błękitni Stargard
    2
  • 13:00

    finished

    Bałtyk Koszalin
    0
    Elana Toruń
    1
  • 14:00

    finished

    Olimpia Grudziądz
    1
    ZKS Kluczevia Stargard
    0
  • 15:00

    finished

    Starogard Gdański
    1
    Pogoń Szczecin II
    1
  • 17:45

    finished

    Zawisza Bydgoszcz
    0
    Jarota Jarocin
    2
  • 15:00

    finished

    Bałtyk Gdynia
    2
    Sokół Kleczew
    1
  • 15:00

    finished

    OKS Świt Skolwin Szczecin
    3
    Kotwica Kołobrzeg
    2
  • 10:00

    finished

    Pogon Nowe Skalmierzyce
    1
    Bałtyk Koszalin
    0
  • 11:00

    finished

    Błękitni Stargard
    1
    Starogard Gdański
    0
  • 13:00

    finished

    GKS Przodkowo
    0
    OKS Świt Skolwin Szczecin
    1
  • 14:00

    finished

    Olimpia Grudziądz
    2
    Bałtyk Gdynia
    0
  • 15:00

    finished

    Kotwica Kołobrzeg
    5
    ZKS Kluczevia Stargard
    0
  • 15:00

    finished

    Sokół Kleczew
    2
    Zawisza Bydgoszcz
    0
  • 15:00

    finished

    Elana Toruń
    2
    Polonia Środa Wielkopolska
    4
  • 15:00

    finished

    Unia Janikowo
    0
    Jarota Jarocin
    0
  • 09:00

    finished

    Pogoń Szczecin II
    2
    KS Stolem Gniewino
    3
  • 13:00

    finished

    Bałtyk Gdynia
    1
    Kotwica Kołobrzeg
    2
  • 15:00

    finished

    Polonia Środa Wielkopolska
    2
    Pogon Nowe Skalmierzyce
    2
  • 15:00

    finished

    Sokół Kleczew
    1
    Jarota Jarocin
    1
  • 16:00

    finished

    Bałtyk Koszalin
    1
    Unia Janikowo
    2
  • 16:00

    finished

    KS Stolem Gniewino
    0
    Błękitni Stargard
    0
  • 16:00

    finished

    OKS Świt Skolwin Szczecin
    1
    Pogoń Szczecin II
    1
  • 16:00

    finished

    Starogard Gdański
    4
    Elana Toruń
    3
  • 16:00

    finished

    ZKS Kluczevia Stargard
    1
    GKS Przodkowo
    3
  • 17:45

    finished

    Zawisza Bydgoszcz
    0
    Olimpia Grudziądz
    2
  • 13:00

    finished

    Błękitni Stargard
    0
    OKS Świt Skolwin Szczecin
    2
  • 14:00

    finished

    Pogon Nowe Skalmierzyce
    2
    Starogard Gdański
    0
  • 15:00

    finished

    GKS Przodkowo
    1
    Bałtyk Gdynia
    1
  • 15:00

    finished

    Elana Toruń
    5
    KS Stolem Gniewino
    1
  • 15:00

    finished

    Unia Janikowo
    0
    Sokół Kleczew
    1
  • 17:46

    finished

    Kotwica Kołobrzeg
    1
    Zawisza Bydgoszcz
    1
  • 09:00

    finished

    Pogoń Szczecin II
    5
    ZKS Kluczevia Stargard
    0
  • 10:00

    finished

    Bałtyk Koszalin
    1
    Polonia Środa Wielkopolska
    1
  • 14:00

    finished

    Olimpia Grudziądz
    4
    Jarota Jarocin
    1
  • 15:00

    finished

    Polonia Środa Wielkopolska
    4
    Unia Janikowo
    1
  • 15:00

    finished

    Bałtyk Gdynia
    2
    Pogoń Szczecin II
    1
  • 11:00

    finished

    Błękitni Stargard
    2
    ZKS Kluczevia Stargard
    0
  • 13:00

    notstarted

    GKS Przodkowo
    -
    Zawisza Bydgoszcz
    -
  • 13:00

    finished

    GKS Przodkowo
    1
    Zawisza Bydgoszcz
    1
  • 15:00

    finished

    Jarota Jarocin
    0
    Kotwica Kołobrzeg
    2
  • 15:00

    finished

    KS Stolem Gniewino
    2
    Pogon Nowe Skalmierzyce
    4
  • 15:00

    finished

    Starogard Gdański
    2
    Bałtyk Koszalin
    2
  • 15:00

    finished

    Sokół Kleczew
    1
    Olimpia Grudziądz
    2
  • 15:00

    finished

    OKS Świt Skolwin Szczecin
    3
    Elana Toruń
    0
  • 15:00

    finished

    Polonia Środa Wielkopolska
    0
    Starogard Gdański
    1
  • 10:00

    finished

    GKS Przodkowo
    0
    Jarota Jarocin
    1
  • 11:00

    finished

    Bałtyk Koszalin
    0
    KS Stolem Gniewino
    3
  • 11:00

    finished

    Błękitni Stargard
    3
    Bałtyk Gdynia
    2
  • 11:00

    finished

    Pogon Nowe Skalmierzyce
    0
    OKS Świt Skolwin Szczecin
    0
  • 15:00

    finished

    Unia Janikowo
    0
    Olimpia Grudziądz
    1
  • 15:00

    finished

    Kotwica Kołobrzeg
    2
    Sokół Kleczew
    0
  • 10:00

    finished

    Pogoń Szczecin II
    0
    Zawisza Bydgoszcz
    2
  • 15:00

    finished

    Elana Toruń
    1
    ZKS Kluczevia Stargard
    1
  • 14:00

    finished

    Olimpia Grudziądz
    0
    Kotwica Kołobrzeg
    1
  • 15:00

    finished

    Jarota Jarocin
    1
    Pogoń Szczecin II
    1
  • 15:00

    finished

    Zawisza Bydgoszcz
    1
    Błękitni Stargard
    4
  • 15:00

    finished

    OKS Świt Skolwin Szczecin
    0
    Bałtyk Koszalin
    1
  • 15:00

    finished

    Starogard Gdański
    0
    Unia Janikowo
    1
  • 15:00

    finished

    Sokół Kleczew
    2
    GKS Przodkowo
    0
  • 15:00

    finished

    Bałtyk Gdynia
    2
    Elana Toruń
    3
  • 15:30

    finished

    KS Stolem Gniewino
    1
    Polonia Środa Wielkopolska
    4
  • 16:00

    finished

    ZKS Kluczevia Stargard
    1
    Pogon Nowe Skalmierzyce
    1
  • 10:00

    finished

    Unia Janikowo
    1
    Kotwica Kołobrzeg
    4
  • 11:00

    finished

    Błękitni Stargard
    0
    Jarota Jarocin
    0
  • 13:00

    finished

    Pogon Nowe Skalmierzyce
    3
    Bałtyk Gdynia
    1
  • 13:00

    finished

    GKS Przodkowo
    0
    Olimpia Grudziądz
    4
  • 10:00

    finished

    Pogoń Szczecin II
    2
    Sokół Kleczew
    1
  • 12:00

    finished

    Polonia Środa Wielkopolska
    0
    OKS Świt Skolwin Szczecin
    1
  • 12:00

    finished

    Elana Toruń
    2
    Zawisza Bydgoszcz
    2
  • 13:00

    finished

    Bałtyk Koszalin
    4
    ZKS Kluczevia Stargard
    1
  • 14:00

    finished

    Starogard Gdański
    1
    KS Stolem Gniewino
    1
  • 15:00

    finished

    Bałtyk Gdynia
    2
    Bałtyk Koszalin
    2
  • 12:00

    finished

    ZKS Kluczevia Stargard
    0
    Polonia Środa Wielkopolska
    2
  • 13:00

    finished

    Olimpia Grudziądz
    2
    Pogoń Szczecin II
    3
  • 13:00

    finished

    Kotwica Kołobrzeg
    2
    GKS Przodkowo
    0
  • 14:00

    finished

    Sokół Kleczew
    2
    Błękitni Stargard
    0
  • 14:00

    finished

    OKS Świt Skolwin Szczecin
    3
    Starogard Gdański
    1
  • 14:00

    finished

    Jarota Jarocin
    1
    Elana Toruń
    2
  • 15:00

    finished

    Zawisza Bydgoszcz
    4
    Pogon Nowe Skalmierzyce
    1
  • 15:30

    finished

    KS Stolem Gniewino
    1
    Unia Janikowo
    3
  • 15:00

    finished

    Pogoń Szczecin II
    1
    Kotwica Kołobrzeg
    1
  • 10:00

    finished

    Bałtyk Koszalin
    2
    Zawisza Bydgoszcz
    2
  • 11:00

    finished

    Błękitni Stargard
    0
    Olimpia Grudziądz
    3
  • 13:00

    finished

    Pogon Nowe Skalmierzyce
    1
    Jarota Jarocin
    0
  • 13:00

    finished

    Elana Toruń
    2
    Sokół Kleczew
    4
  • 14:00

    finished

    Starogard Gdański
    1
    ZKS Kluczevia Stargard
    0
  • 14:00

    finished

    Polonia Środa Wielkopolska
    3
    Bałtyk Gdynia
    2
  • 14:00

    finished

    Unia Janikowo
    2
    GKS Przodkowo
    1
  • 15:30

    finished

    KS Stolem Gniewino
    3
    OKS Świt Skolwin Szczecin
    2
  • 10:00

    finished

    GKS Przodkowo
    0
    Pogoń Szczecin II
    1
  • 12:00

    finished

    ZKS Kluczevia Stargard
    1
    KS Stolem Gniewino
    1
  • 14:00

    finished

    Kotwica Kołobrzeg
    2
    Błękitni Stargard
    1
  • 14:00

    finished

    Jarota Jarocin
    1
    Bałtyk Koszalin
    2
  • 14:00

    finished

    Sokół Kleczew
    1
    Pogon Nowe Skalmierzyce
    2
  • 15:00

    finished

    Zawisza Bydgoszcz
    1
    Polonia Środa Wielkopolska
    0
  • 16:00

    finished

    Bałtyk Gdynia
    0
    Starogard Gdański
    2
  • 13:00

    finished

    Olimpia Grudziądz
    4
    Elana Toruń
    1
  • 14:00

    finished

    OKS Świt Skolwin Szczecin
    2
    Unia Janikowo
    3
  • 11:00

    finished

    Bałtyk Koszalin
    0
    Sokół Kleczew
    1
  • 11:00

    finished

    Błękitni Stargard
    0
    GKS Przodkowo
    0
  • 12:00

    finished

    Pogon Nowe Skalmierzyce
    0
    Olimpia Grudziądz
    2
  • 12:00

    finished

    Elana Toruń
    0
    Kotwica Kołobrzeg
    1
  • 13:00

    finished

    Starogard Gdański
    2
    Zawisza Bydgoszcz
    3
  • 13:00

    finished

    Unia Janikowo
    2
    Pogoń Szczecin II
    1
  • 13:00

    finished

    Polonia Środa Wielkopolska
    1
    Jarota Jarocin
    0
  • 13:00

    finished

    OKS Świt Skolwin Szczecin
    3
    ZKS Kluczevia Stargard
    0
  • 15:30

    finished

    KS Stolem Gniewino
    1
    Bałtyk Gdynia
    0
  • 13:00

    finished

    GKS Przodkowo
    3
    Elana Toruń
    2
  • 17:00

    finished

    Pogoń Szczecin II
    1
    Błękitni Stargard
    2
  • 12:00

    finished

    ZKS Kluczevia Stargard
    1
    Unia Janikowo
    2
  • 13:00

    finished

    Olimpia Grudziądz
    4
    Bałtyk Koszalin
    0
  • 13:00

    finished

    Kotwica Kołobrzeg
    1
    Pogon Nowe Skalmierzyce
    3
  • 13:00

    finished

    Bałtyk Gdynia
    2
    OKS Świt Skolwin Szczecin
    3
  • 13:30

    finished

    Jarota Jarocin
    1
    Starogard Gdański
    3
  • 14:00

    finished

    Sokół Kleczew
    3
    Polonia Środa Wielkopolska
    0
  • 15:00

    finished

    Zawisza Bydgoszcz
    2
    KS Stolem Gniewino
    0
  • 10:00

    finished

    Bałtyk Koszalin
    1
    Kotwica Kołobrzeg
    4
  • 11:00

    finished

    Elana Toruń
    5
    Pogoń Szczecin II
    0
  • 12:00

    finished

    Pogon Nowe Skalmierzyce
    5
    GKS Przodkowo
    1
  • 12:00

    finished

    Starogard Gdański
    0
    Sokół Kleczew
    2
  • 12:00

    finished

    ZKS Kluczevia Stargard
    1
    Bałtyk Gdynia
    2
  • 12:30

    finished

    Unia Janikowo
    6
    Błękitni Stargard
    1
  • 13:00

    canceled

    OKS Świt Skolwin Szczecin
    -
    Zawisza Bydgoszcz
    -
  • 13:00

    finished

    Polonia Środa Wielkopolska
    0
    Olimpia Grudziądz
    0
  • 15:30

    finished

    KS Stolem Gniewino
    1
    Jarota Jarocin
    1
  • 16:00

    finished

    Zawisza Bydgoszcz
    1
    OKS Świt Skolwin Szczecin
    1
  • 15:00

    finished

    Bałtyk Gdynia
    2
    Unia Janikowo
    0
  • 10:00

    finished

    GKS Przodkowo
    0
    Bałtyk Koszalin
    1
  • 10:00

    finished

    Pogoń Szczecin II
    0
    Pogon Nowe Skalmierzyce
    0
  • 11:00

    finished

    Sokół Kleczew
    4
    KS Stolem Gniewino
    0
  • 11:00

    finished

    Błękitni Stargard
    1
    Elana Toruń
    0
  • 13:00

    finished

    Kotwica Kołobrzeg
    0
    Polonia Środa Wielkopolska
    0
  • 15:00

    finished

    Zawisza Bydgoszcz
    0
    ZKS Kluczevia Stargard
    1
  • 13:00

    finished

    Jarota Jarocin
    2
    OKS Świt Skolwin Szczecin
    2
  • 13:00

    finished

    Olimpia Grudziądz
    1
    Starogard Gdański
    2
  • 16:00

    finished

    Bałtyk Gdynia
    1
    Olimpia Grudziądz
    4
  • 11:00

    finished

    KS Stolem Gniewino
    0
    Pogoń Szczecin II
    5
  • 11:00

    finished

    Bałtyk Koszalin
    1
    Pogon Nowe Skalmierzyce
    2
  • 12:00

    finished

    ZKS Kluczevia Stargard
    0
    Kotwica Kołobrzeg
    4
  • 13:00

    finished

    OKS Świt Skolwin Szczecin
    2
    GKS Przodkowo
    0
  • 14:00

    finished

    Starogard Gdański
    0
    Błękitni Stargard
    4
  • 14:00

    postponed

    Polonia Środa Wielkopolska
    3
    Elana Toruń
    0
  • 14:30

    finished

    Jarota Jarocin
    4
    Unia Janikowo
    2
  • 16:00

    finished

    Zawisza Bydgoszcz
    1
    Sokół Kleczew
    0
  • 10:00

    finished

    Pogoń Szczecin II
    2
    OKS Świt Skolwin Szczecin
    0
  • 14:00

    finished

    Elana Toruń
    0
    Starogard Gdański
    3
  • 13:00

    finished

    Pogon Nowe Skalmierzyce
    0
    Polonia Środa Wielkopolska
    2
  • 13:00

    finished

    Unia Janikowo
    1
    Bałtyk Koszalin
    1
  • 14:00

    finished

    Błękitni Stargard
    1
    KS Stolem Gniewino
    1
  • 14:00

    finished

    Kotwica Kołobrzeg
    2
    Bałtyk Gdynia
    0
  • 14:00

    finished

    GKS Przodkowo
    0
    ZKS Kluczevia Stargard
    0
  • 14:30

    finished

    Jarota Jarocin
    1
    Sokół Kleczew
    3
  • 17:00

    finished

    Olimpia Grudziądz
    3
    Zawisza Bydgoszcz
    1
  • 10:00

    finished

    ZKS Kluczevia Stargard
    0
    Pogoń Szczecin II
    1
  • 11:00

    finished

    KS Stolem Gniewino
    3
    Elana Toruń
    0
  • 11:00

    finished

    Polonia Środa Wielkopolska
    2
    Bałtyk Koszalin
    1
  • 14:00

    finished

    Starogard Gdański
    3
    Pogon Nowe Skalmierzyce
    1
  • 14:30

    finished

    Jarota Jarocin
    1
    Olimpia Grudziądz
    1
  • 15:00

    finished

    OKS Świt Skolwin Szczecin
    1
    Błękitni Stargard
    4
  • 15:00

    finished

    Sokół Kleczew
    2
    Unia Janikowo
    4
  • 16:00

    finished

    Bałtyk Gdynia
    3
    GKS Przodkowo
    0
  • 16:00

    finished

    Zawisza Bydgoszcz
    0
    Kotwica Kołobrzeg
    2
  • 16:00

    finished

    Olimpia Grudziądz
    0
    Sokół Kleczew
    0
  • 10:00

    finished

    Pogoń Szczecin II
    4
    Bałtyk Gdynia
    0
  • 10:00

    finished

    Elana Toruń
    0
    OKS Świt Skolwin Szczecin
    3
  • 12:00

    finished

    Bałtyk Koszalin
    1
    Starogard Gdański
    0
  • 12:00

    finished

    Pogon Nowe Skalmierzyce
    0
    KS Stolem Gniewino
    0
  • 13:00

    finished

    ZKS Kluczevia Stargard
    2
    Błękitni Stargard
    1
  • 13:00

    finished

    Unia Janikowo
    1
    Polonia Środa Wielkopolska
    3
  • 14:00

    finished

    Kotwica Kołobrzeg
    1
    Jarota Jarocin
    0
  • 15:00

    finished

    Zawisza Bydgoszcz
    2
    GKS Przodkowo
    1
  • 15:00

    finished

    Bałtyk Gdynia
    1
    Błękitni Stargard
    1
  • 10:00

    finished

    ZKS Kluczevia Stargard
    3
    Elana Toruń
    0
  • 12:00

    finished

    OKS Świt Skolwin Szczecin
    1
    Pogon Nowe Skalmierzyce
    1
  • 13:00

    finished

    Sokół Kleczew
    0
    Kotwica Kołobrzeg
    3
  • 14:00

    finished

    Starogard Gdański
    1
    Polonia Środa Wielkopolska
    1
  • 15:00

    finished

    Jarota Jarocin
    0
    GKS Przodkowo
    1
  • 15:00

    finished

    Zawisza Bydgoszcz
    0
    Pogoń Szczecin II
    0
  • 14:00

    finished

    KS Stolem Gniewino
    1
    Bałtyk Koszalin
    0
  • 16:00

    finished

    Olimpia Grudziądz
    4
    Unia Janikowo
    1
  • 18:00

    finished

    Pogoń Szczecin II
    1
    Jarota Jarocin
    0
  • 10:00

    finished

    Polonia Środa Wielkopolska
    1
    KS Stolem Gniewino
    3
  • 10:00

    finished

    Błękitni Stargard
    2
    Zawisza Bydgoszcz
    1
  • 10:00

    finished

    Elana Toruń
    0
    Bałtyk Gdynia
    3
  • 12:00

    finished

    Pogon Nowe Skalmierzyce
    0
    ZKS Kluczevia Stargard
    2
  • 13:00

    finished

    Bałtyk Koszalin
    1
    OKS Świt Skolwin Szczecin
    1
  • 13:00

    finished

    GKS Przodkowo
    2
    Sokół Kleczew
    0
  • 14:00

    finished

    Unia Janikowo
    3
    Starogard Gdański
    1
  • 14:00

    finished

    Kotwica Kołobrzeg
    0
    Olimpia Grudziądz
    2
  • 10:00

    finished

    Bałtyk Gdynia
    3
    Pogon Nowe Skalmierzyce
    1
  • 10:00

    finished

    Zawisza Bydgoszcz
    3
    Elana Toruń
    0
  • 11:00

    finished

    ZKS Kluczevia Stargard
    0
    Bałtyk Koszalin
    2
  • 12:00

    finished

    Kotwica Kołobrzeg
    1
    Unia Janikowo
    3
  • 14:00

    finished

    KS Stolem Gniewino
    1
    Starogard Gdański
    0
  • 14:00

    finished

    Sokół Kleczew
    2
    Pogoń Szczecin II
    3
  • 14:00

    finished

    OKS Świt Skolwin Szczecin
    2
    Polonia Środa Wielkopolska
    0
  • 15:00

    finished

    Olimpia Grudziądz
    3
    GKS Przodkowo
    2
  • 15:00

    finished

    Jarota Jarocin
    2
    Błękitni Stargard
    0
  • 10:00

    finished

    Elana Toruń
    0
    Jarota Jarocin
    3
  • 14:00

    finished

    GKS Przodkowo
    1
    Kotwica Kołobrzeg
    1
  • 15:00

    finished

    Pogon Nowe Skalmierzyce
    0
    Zawisza Bydgoszcz
    3
  • 15:00

    finished

    Starogard Gdański
    0
    OKS Świt Skolwin Szczecin
    1
  • 15:00

    finished

    Unia Janikowo
    0
    KS Stolem Gniewino
    0
  • 15:30

    finished

    Polonia Środa Wielkopolska
    0
    ZKS Kluczevia Stargard
    2
  • 15:30

    finished

    Błękitni Stargard
    1
    Sokół Kleczew
    4
  • 16:00

    finished

    Bałtyk Koszalin
    2
    Bałtyk Gdynia
    0
  • 16:00

    finished

    Pogoń Szczecin II
    2
    Olimpia Grudziądz
    0
  • 11:00

    finished

    ZKS Kluczevia Stargard
    0
    Starogard Gdański
    0
  • 14:00

    finished

    Sokół Kleczew
    3
    Elana Toruń
    0
  • 14:00

    finished

    GKS Przodkowo
    2
    Unia Janikowo
    1
  • 15:00

    finished

    Jarota Jarocin
    0
    Pogon Nowe Skalmierzyce
    3
  • 15:00

    finished

    Bałtyk Gdynia
    4
    Polonia Środa Wielkopolska
    0
  • 15:00

    finished

    Zawisza Bydgoszcz
    2
    Bałtyk Koszalin
    1
  • 15:00

    finished

    OKS Świt Skolwin Szczecin
    2
    KS Stolem Gniewino
    0
  • 13:00

    finished

    Kotwica Kołobrzeg
    1
    Pogoń Szczecin II
    0
  • 15:00

    finished

    Olimpia Grudziądz
    3
    Błękitni Stargard
    1
  • 16:00

    finished

    Błękitni Stargard
    1
    Kotwica Kołobrzeg
    1
  • 10:00

    finished

    Polonia Środa Wielkopolska
    0
    Zawisza Bydgoszcz
    8
  • 10:00

    finished

    Pogoń Szczecin II
    1
    GKS Przodkowo
    1
  • 10:00

    finished

    Elana Toruń
    0
    Olimpia Grudziądz
    3
  • 10:00

    finished

    Pogon Nowe Skalmierzyce
    5
    Sokół Kleczew
    0
  • 14:00

    finished

    Bałtyk Koszalin
    2
    Jarota Jarocin
    1
  • 14:00

    finished

    Starogard Gdański
    2
    Bałtyk Gdynia
    0
  • 14:00

    finished

    KS Stolem Gniewino
    3
    ZKS Kluczevia Stargard
    1
  • 15:00

    finished

    Unia Janikowo
    2
    OKS Świt Skolwin Szczecin
    1
  • 16:00

    finished

    Olimpia Grudziądz
    1
    Pogon Nowe Skalmierzyce
    0
  • 16:00

    finished

    Pogoń Szczecin II
    1
    Unia Janikowo
    1
  • 16:00

    finished

    GKS Przodkowo
    4
    Błękitni Stargard
    1
  • 17:00

    finished

    Zawisza Bydgoszcz
    1
    Starogard Gdański
    3
  • 09:00

    finished

    Bałtyk Gdynia
    0
    KS Stolem Gniewino
    0
  • 10:00

    finished

    Kotwica Kołobrzeg
    3
    Elana Toruń
    0
  • 11:00

    finished

    ZKS Kluczevia Stargard
    1
    OKS Świt Skolwin Szczecin
    5
  • 14:00

    notstarted

    KS Pomorzanin Toruń
    -
    Zawisza Bydgoszcz
    -
  • 15:00

    finished

    Jarota Jarocin
    1
    Polonia Środa Wielkopolska
    2
  • 15:00

    finished

    Sokół Kleczew
    1
    Bałtyk Koszalin
    0
  • 10:00

    notstarted

    Elana Toruń
    0
    GKS Przodkowo
    3
  • 11:00

    finished

    Polonia Środa Wielkopolska
    1
    Sokół Kleczew
    1
  • 11:00

    finished

    Bałtyk Koszalin
    0
    Olimpia Grudziądz
    2
  • 14:00

    finished

    Pogon Nowe Skalmierzyce
    0
    Kotwica Kołobrzeg
    2
  • 14:00

    finished

    KS Stolem Gniewino
    1
    Zawisza Bydgoszcz
    1
  • 14:00

    finished

    Starogard Gdański
    1
    Jarota Jarocin
    3
  • 15:00

    finished

    Unia Janikowo
    3
    ZKS Kluczevia Stargard
    1
  • 10:00

    18

    Błękitni Stargard
    1
    Pogoń Szczecin II
    0
  • 16:00

    notstarted

    OKS Świt Skolwin Szczecin
    -
    Bałtyk Gdynia
    -

2018 FIFA World Cup

The 2018 FIFA World Cup will be the 21st FIFA World Cup, a quadrennial international football tournament contested by the men's national teams. West of the Ural Mountains to keep travel time manageable.

It is scheduled to take place in Russia from 14 June to 15 July 2018,[2] after the country was awarded the hosting rights on 2 December 2010. This will be the first World Cup held in Europe since 2006; all but one of the stadium venues are in European Russia, west of the Ural Mountains to keep travel time manageable.

Gianni Infantino - Fifa President