Poland / III Liga, Group 4
  • 13:00

    finished

    Tomasovia Tomaszow Lubelski
    2
    Cracovia Kraków II
    5
  • 15:00

    finished

    Avia Świdnik
    0
    Stal Stalowa Wola
    1
  • 15:00

    finished

    Czarni Połaniec
    0
    LKS Łagów
    2
  • 15:00

    finished

    KSZO Ostrowiec
    1
    Chełmianka Chełm
    1
  • 15:00

    finished

    Unia Tarnów
    1
    Podlasie Biała Podlaska
    1
  • 15:00

    finished

    Wólczanka Wólka Pełkińska
    1
    Podhale Nowy Targ
    2
  • 09:00

    finished

    Watkem Korona Rzeszow
    5
    Wisla Sandomierz
    0
  • 15:00

    finished

    Siarka Tarnobrzeg
    3
    Wisłoka Dębica
    0
  • 15:00

    finished

    Sokół Sieniawa
    0
    Orlęta Radzyń Podlaski
    4
  • 15:00

    finished

    Chełmianka Chełm
    3
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    1
  • 15:00

    finished

    Podlasie Biała Podlaska
    0
    Watkem Korona Rzeszow
    2
  • 15:00

    finished

    Siarka Tarnobrzeg
    5
    Sokół Sieniawa
    1
  • 15:00

    finished

    Wisłoka Dębica
    5
    Stal Stalowa Wola
    2
  • 15:30

    notstarted

    Podhale Nowy Targ
    -
    Unia Tarnów
    -
  • 10:55

    finished

    Cracovia Kraków II
    1
    Czarni Połaniec
    1
  • 15:00

    finished

    LKS Łagów
    2
    KSZO Ostrowiec
    1
  • 15:00

    finished

    Wisla Sandomierz
    0
    Avia Świdnik
    2
  • 16:00

    finished

    Orlęta Radzyń Podlaski
    1
    Tomasovia Tomaszow Lubelski
    0
  • 15:00

    finished

    Avia Świdnik
    1
    Podlasie Biała Podlaska
    1
  • 15:00

    finished

    Czarni Połaniec
    1
    Orlęta Radzyń Podlaski
    1
  • 15:00

    finished

    KSZO Ostrowiec
    0
    Cracovia Kraków II
    1
  • 15:00

    finished

    Sokół Sieniawa
    2
    Wisłoka Dębica
    2
  • 15:00

    finished

    Tomasovia Tomaszow Lubelski
    2
    Siarka Tarnobrzeg
    3
  • 15:00

    finished

    Unia Tarnów
    2
    Chełmianka Chełm
    2
  • 15:00

    finished

    Wólczanka Wólka Pełkińska
    0
    LKS Łagów
    4
  • 15:30

    finished

    Watkem Korona Rzeszow
    2
    Podhale Nowy Targ
    2
  • 17:38

    finished

    Stal Stalowa Wola
    2
    Wisla Sandomierz
    1
  • 10:00

    finished

    Chełmianka Chełm
    0
    Watkem Korona Rzeszow
    2
  • 15:00

    finished

    Podlasie Biała Podlaska
    1
    Stal Stalowa Wola
    1
  • 15:00

    finished

    Siarka Tarnobrzeg
    3
    Czarni Połaniec
    1
  • 15:00

    finished

    Wisłoka Dębica
    6
    Wisla Sandomierz
    2
  • 15:30

    finished

    Podhale Nowy Targ
    1
    Avia Świdnik
    0
  • 11:00

    finished

    Cracovia Kraków II
    1
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    1
  • 15:00

    finished

    LKS Łagów
    3
    Unia Tarnów
    5
  • 15:00

    finished

    Orlęta Radzyń Podlaski
    0
    KSZO Ostrowiec
    0
  • 15:00

    finished

    Sokół Sieniawa
    0
    Tomasovia Tomaszow Lubelski
    4
  • 15:00

    finished

    Czarni Połaniec
    3
    Sokół Sieniawa
    2
  • 10:00

    finished

    Watkem Korona Rzeszow
    0
    LKS Łagów
    3
  • 15:00

    finished

    Unia Tarnów
    1
    Cracovia Kraków II
    2
  • 15:00

    finished

    Avia Świdnik
    2
    Chełmianka Chełm
    0
  • 15:00

    finished

    Wólczanka Wólka Pełkińska
    0
    Orlęta Radzyń Podlaski
    3
  • 15:00

    finished

    Siarka Tarnobrzeg
    1
    KSZO Ostrowiec
    0
  • 17:38

    finished

    Stal Stalowa Wola
    2
    Podhale Nowy Targ
    0
  • 15:00

    finished

    Wisla Sandomierz
    2
    Podlasie Biała Podlaska
    0
  • 15:00

    finished

    Tomasovia Tomaszow Lubelski
    2
    Wisłoka Dębica
    2
  • 11:00

    finished

    Cracovia Kraków II
    3
    Watkem Korona Rzeszow
    1
  • 14:00

    finished

    Chełmianka Chełm
    2
    Stal Stalowa Wola
    0
  • 14:00

    finished

    Orlęta Radzyń Podlaski
    0
    Unia Tarnów
    2
  • 14:00

    finished

    LKS Łagów
    2
    Avia Świdnik
    0
  • 14:00

    finished

    Siarka Tarnobrzeg
    3
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    0
  • 14:30

    finished

    Wisłoka Dębica
    1
    Podlasie Biała Podlaska
    1
  • 15:00

    finished

    Podhale Nowy Targ
    5
    Wisla Sandomierz
    2
  • 14:00

    finished

    Sokół Sieniawa
    0
    KSZO Ostrowiec
    3
  • 14:00

    finished

    Tomasovia Tomaszow Lubelski
    1
    Czarni Połaniec
    2
  • 10:00

    finished

    Wólczanka Wólka Pełkińska
    0
    Sokół Sieniawa
    1
  • 14:00

    finished

    Avia Świdnik
    1
    Cracovia Kraków II
    0
  • 14:00

    finished

    Czarni Połaniec
    0
    Wisłoka Dębica
    1
  • 14:30

    finished

    Watkem Korona Rzeszow
    1
    Orlęta Radzyń Podlaski
    1
  • 15:00

    finished

    KSZO Ostrowiec
    2
    Tomasovia Tomaszow Lubelski
    0
  • 15:00

    finished

    Podlasie Biała Podlaska
    1
    Podhale Nowy Targ
    1
  • 15:00

    finished

    Unia Tarnów
    2
    Siarka Tarnobrzeg
    2
  • 15:00

    finished

    Wisla Sandomierz
    0
    Chełmianka Chełm
    2
  • 15:00

    finished

    Stal Stalowa Wola
    2
    LKS Łagów
    0
  • 13:00

    finished

    Wisłoka Dębica
    2
    Podhale Nowy Targ
    6
  • 14:00

    finished

    Siarka Tarnobrzeg
    2
    Watkem Korona Rzeszow
    2
  • 14:00

    finished

    Czarni Połaniec
    2
    KSZO Ostrowiec
    2
  • 11:00

    finished

    Cracovia Kraków II
    4
    Stal Stalowa Wola
    0
  • 14:00

    finished

    Tomasovia Tomaszow Lubelski
    2
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    2
  • 14:00

    finished

    Orlęta Radzyń Podlaski
    3
    Avia Świdnik
    2
  • 14:00

    finished

    LKS Łagów
    2
    Wisla Sandomierz
    1
  • 14:00

    finished

    Sokół Sieniawa
    1
    Unia Tarnów
    0
  • 14:00

    finished

    Chełmianka Chełm
    2
    Podlasie Biała Podlaska
    2
  • 12:00

    postponed

    Watkem Korona Rzeszow
    -
    Sokół Sieniawa
    -
  • 13:00

    finished

    KSZO Ostrowiec
    1
    Wisłoka Dębica
    0
  • 14:00

    postponed

    Wólczanka Wólka Pełkińska
    -
    Czarni Połaniec
    -
  • 14:00

    finished

    Avia Świdnik
    2
    Siarka Tarnobrzeg
    2
  • 14:00

    finished

    Stal Stalowa Wola
    2
    Orlęta Radzyń Podlaski
    2
  • 14:00

    finished

    Unia Tarnów
    2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    1
  • 14:30

    finished

    Podhale Nowy Targ
    1
    Chełmianka Chełm
    5
  • 14:00

    finished

    Podlasie Biała Podlaska
    1
    LKS Łagów
    0
  • 14:00

    finished

    Wisla Sandomierz
    1
    Cracovia Kraków II
    3
  • 14:00

    finished

    Wólczanka Wólka Pełkińska
    1
    Czarni Połaniec
    1
  • 11:00

    finished

    Czarni Połaniec
    2
    Unia Tarnów
    1
  • 13:00

    finished

    Cracovia Kraków II
    2
    Podlasie Biała Podlaska
    1
  • 13:00

    finished

    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    2
    Watkem Korona Rzeszow
    2
  • 14:00

    finished

    Siarka Tarnobrzeg
    1
    Stal Stalowa Wola
    0
  • 14:00

    finished

    Wisłoka Dębica
    0
    Chełmianka Chełm
    2
  • 14:00

    finished

    KSZO Ostrowiec
    1
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    3
  • 13:00

    finished

    Sokół Sieniawa
    3
    Avia Świdnik
    2
  • 14:00

    finished

    Orlęta Radzyń Podlaski
    2
    Wisla Sandomierz
    4
  • 14:00

    finished

    LKS Łagów
    2
    Podhale Nowy Targ
    2
  • 12:00

    finished

    Avia Świdnik
    2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    1
  • 13:00

    finished

    Podlasie Biała Podlaska
    0
    Orlęta Radzyń Podlaski
    0
  • 13:00

    finished

    Stal Stalowa Wola
    5
    Sokół Sieniawa
    2
  • 13:00

    finished

    Unia Tarnów
    1
    KSZO Ostrowiec
    1
  • 13:00

    finished

    Wólczanka Wólka Pełkińska
    2
    Wisłoka Dębica
    3
  • 13:00

    finished

    Chełmianka Chełm
    1
    LKS Łagów
    0
  • 13:30

    finished

    Watkem Korona Rzeszow
    1
    Czarni Połaniec
    3
  • 14:00

    finished

    Podhale Nowy Targ
    5
    Cracovia Kraków II
    0
  • 14:00

    finished

    Wisla Sandomierz
    3
    Siarka Tarnobrzeg
    2
  • 13:30

    finished

    Watkem Korona Rzeszow
    1
    Sokół Sieniawa
    0
  • 11:00

    finished

    Cracovia Kraków II
    4
    Chełmianka Chełm
    2
  • 12:00

    finished

    Siarka Tarnobrzeg
    4
    Podlasie Biała Podlaska
    0
  • 13:00

    finished

    Wólczanka Wólka Pełkińska
    0
    Unia Tarnów
    3
  • 13:00

    finished

    Czarni Połaniec
    0
    Avia Świdnik
    1
  • 13:30

    finished

    Wisłoka Dębica
    1
    LKS Łagów
    3
  • 11:00

    finished

    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    0
    Stal Stalowa Wola
    3
  • 12:00

    finished

    Sokół Sieniawa
    0
    Wisla Sandomierz
    0
  • 13:00

    finished

    Orlęta Radzyń Podlaski
    0
    Podhale Nowy Targ
    1
  • 13:00

    finished

    KSZO Ostrowiec
    1
    Watkem Korona Rzeszow
    1
  • 12:00

    finished

    Avia Świdnik
    1
    KSZO Ostrowiec
    2
  • 13:00

    finished

    Stal Stalowa Wola
    3
    Czarni Połaniec
    0
  • 13:00

    finished

    Podlasie Biała Podlaska
    0
    Sokół Sieniawa
    0
  • 13:00

    finished

    Unia Tarnów
    0
    Wisłoka Dębica
    0
  • 13:00

    finished

    Chełmianka Chełm
    0
    Orlęta Radzyń Podlaski
    2
  • 13:00

    finished

    Podhale Nowy Targ
    1
    Siarka Tarnobrzeg
    0
  • 13:30

    finished

    Watkem Korona Rzeszow
    1
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    0
  • 13:00

    finished

    Wisla Sandomierz
    0
    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    0
  • 13:00

    finished

    LKS Łagów
    1
    Cracovia Kraków II
    1
  • 12:00

    finished

    Orlęta Radzyń Podlaski
    4
    LKS Łagów
    1
  • 12:00

    finished

    KSZO Ostrowiec
    0
    Stal Stalowa Wola
    1
  • 12:00

    finished

    Wólczanka Wólka Pełkińska
    0
    Avia Świdnik
    3
  • 12:00

    finished

    Unia Tarnów
    3
    Watkem Korona Rzeszow
    1
  • 12:00

    finished

    Czarni Połaniec
    2
    Wisla Sandomierz
    1
  • 12:00

    finished

    Siarka Tarnobrzeg
    0
    Chełmianka Chełm
    1
  • 13:00

    finished

    Wisłoka Dębica
    2
    Cracovia Kraków II
    0
  • 11:00

    finished

    Sokół Sieniawa
    1
    Podhale Nowy Targ
    0
  • 13:00

    finished

    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    0
    Podlasie Biała Podlaska
    0
  • 11:00

    finished

    Chełmianka Chełm
    2
    Sokół Sieniawa
    1
  • 11:00

    finished

    Avia Świdnik
    1
    Unia Tarnów
    1
  • 12:00

    finished

    Podhale Nowy Targ
    4
    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    1
  • 12:00

    finished

    Stal Stalowa Wola
    0
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    1
  • 13:00

    finished

    Watkem Korona Rzeszow
    2
    Wisłoka Dębica
    3
  • 13:00

    finished

    Cracovia Kraków II
    4
    Orlęta Radzyń Podlaski
    1
  • 13:00

    finished

    Podlasie Biała Podlaska
    5
    Czarni Połaniec
    2
  • 13:00

    finished

    LKS Łagów
    1
    Siarka Tarnobrzeg
    1
  • 13:00

    finished

    Wisla Sandomierz
    1
    KSZO Ostrowiec
    3
  • 11:00

    finished

    Czarni Połaniec
    0
    Cracovia Kraków II
    3
  • 12:00

    finished

    Wólczanka Wólka Pełkińska
    0
    Chełmianka Chełm
    2
  • 12:00

    finished

    Avia Świdnik
    2
    Wisla Sandomierz
    2
  • 13:00

    finished

    KSZO Ostrowiec
    0
    LKS Łagów
    1
  • 13:30

    finished

    Unia Tarnów
    2
    Podhale Nowy Targ
    0
  • 14:00

    finished

    Watkem Korona Rzeszow
    2
    Podlasie Biała Podlaska
    2
  • 16:00

    finished

    Stal Stalowa Wola
    2
    Wisłoka Dębica
    2
  • 12:00

    finished

    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    1
    Orlęta Radzyń Podlaski
    2
  • 13:00

    finished

    Sokół Sieniawa
    2
    Siarka Tarnobrzeg
    3
  • 12:00

    finished

    Cracovia Kraków II
    0
    KSZO Ostrowiec
    0
  • 13:00

    finished

    Podlasie Biała Podlaska
    2
    Avia Świdnik
    1
  • 13:00

    finished

    Chełmianka Chełm
    0
    Unia Tarnów
    1
  • 14:00

    finished

    Wisłoka Dębica
    2
    Sokół Sieniawa
    1
  • 14:00

    finished

    Orlęta Radzyń Podlaski
    2
    Czarni Połaniec
    2
  • 14:00

    finished

    Siarka Tarnobrzeg
    3
    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    0
  • 14:00

    finished

    Podhale Nowy Targ
    5
    Watkem Korona Rzeszow
    0
  • 13:00

    finished

    LKS Łagów
    4
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    1
  • 14:00

    finished

    Wisla Sandomierz
    1
    Stal Stalowa Wola
    0
  • 12:00

    finished

    Avia Świdnik
    1
    Podhale Nowy Targ
    2
  • 13:00

    finished

    Unia Tarnów
    0
    LKS Łagów
    0
  • 13:00

    finished

    Wólczanka Wólka Pełkińska
    1
    Cracovia Kraków II
    1
  • 13:00

    finished

    Czarni Połaniec
    1
    Siarka Tarnobrzeg
    1
  • 14:00

    finished

    KSZO Ostrowiec
    2
    Orlęta Radzyń Podlaski
    1
  • 14:00

    finished

    Watkem Korona Rzeszow
    1
    Chełmianka Chełm
    3
  • 16:00

    finished

    Stal Stalowa Wola
    0
    Podlasie Biała Podlaska
    1
  • 11:00

    finished

    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    3
    Sokół Sieniawa
    0
  • 13:00

    finished

    Wisla Sandomierz
    0
    Wisłoka Dębica
    1
  • 10:00

    finished

    Cracovia Kraków II
    1
    Unia Tarnów
    0
  • 15:00

    notstarted

    Chełmianka Chełm
    -
    Avia Świdnik
    -
  • 13:00

    postponed

    KSZO Ostrowiec
    -
    Siarka Tarnobrzeg
    -
  • 14:00

    finished

    Podlasie Biała Podlaska
    1
    Wisla Sandomierz
    2
  • 13:00

    finished

    LKS Łagów
    2
    Watkem Korona Rzeszów
    0
  • 14:00

    postponed

    Orlęta Radzyń Podlaski
    -
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    -
  • 14:00

    finished

    Podhale Nowy Targ
    0
    Stal Stalowa Wola
    0
  • 14:00

    postponed

    Wisłoka Dębica
    -
    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    -
  • 13:00

    postponed

    Sokół Sieniawa
    -
    Czarni Połaniec
    -
  • 12:00

    finished

    Podlasie Biała Podlaska
    1
    Wisłoka Dębica
    1
  • 13:00

    finished

    Czarni Połaniec
    0
    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    1
  • 13:00

    finished

    KSZO Ostrowiec
    1
    Sokół Sieniawa
    3
  • 14:00

    finished

    Wólczanka Wólka Pełkińska
    1
    Siarka Tarnobrzeg
    2
  • 14:00

    finished

    Avia Świdnik
    0
    LKS Łagów
    0
  • 15:00

    finished

    Stal Stalowa Wola
    0
    Chełmianka Chełm
    1
  • 11:00

    finished

    Watkem Korona Rzeszów
    0
    Cracovia Kraków II
    2
  • 12:00

    finished

    Unia Tarnów
    3
    Orlęta Radzyń Podlaski
    3
  • 14:00

    finished

    Wisla Sandomierz
    0
    Podhale Nowy Targ
    1
  • 15:00

    finished

    Sokół Sieniawa
    2
    Czarni Połaniec
    1
  • 14:00

    finished

    KSZO Ostrowiec
    1
    Siarka Tarnobrzeg
    0
  • 14:00

    finished

    Wisłoka Dębica
    2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    1
  • 14:30

    finished

    Orlęta Radzyń Podlaski
    1
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    1
  • 14:30

    finished

    Chełmianka Chełm
    0
    Avia Świdnik
    1
  • 10:00

    finished

    Orlęta Radzyń Podlaski
    4
    Watkem Korona Rzeszów
    2
  • 10:00

    finished

    Sokół Sieniawa
    4
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    1
  • 10:00

    finished

    Cracovia Kraków II
    1
    Avia Świdnik
    2
  • 10:00

    finished

    Siarka Tarnobrzeg
    5
    Unia Tarnów
    1
  • 11:00

    finished

    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    0
    KSZO Ostrowiec
    1
  • 13:00

    finished

    Podhale Nowy Targ
    1
    Podlasie Biała Podlaska
    0
  • 14:00

    finished

    Chełmianka Chełm
    4
    Wisla Sandomierz
    3
  • 14:00

    finished

    LKS Łagów
    3
    Stal Stalowa Wola
    0
  • 14:30

    finished

    Wisłoka Dębica
    3
    Czarni Połaniec
    1
  • 15:00

    finished

    Wólczanka Wólka Pełkińska
    3
    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    2
  • 17:00

    finished

    Stal Stalowa Wola
    0
    Cracovia Kraków II
    2
  • 12:00

    finished

    Unia Tarnów
    1
    Sokół Sieniawa
    1
  • 14:00

    finished

    KSZO Ostrowiec
    2
    Czarni Połaniec
    1
  • 15:00

    finished

    Avia Świdnik
    6
    Orlęta Radzyń Podlaski
    0
  • 15:00

    finished

    Podlasie Biała Podlaska
    0
    Chełmianka Chełm
    1
  • 15:00

    finished

    Podhale Nowy Targ
    5
    Wisłoka Dębica
    0
  • 15:00

    finished

    Watkem Korona Rzeszów
    0
    Siarka Tarnobrzeg
    3
  • 15:00

    finished

    Wisla Sandomierz
    0
    LKS Łagów
    2
  • 14:00

    finished

    Sokół Sieniawa
    2
    Watkem Korona Rzeszów
    1
  • 15:00

    finished

    Czarni Połaniec
    3
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    1
  • 15:00

    finished

    Chełmianka Chełm
    1
    Podhale Nowy Targ
    1
  • 15:00

    finished

    Cracovia Kraków II
    0
    Wisla Sandomierz
    0
  • 15:00

    finished

    Wisłoka Dębica
    0
    KSZO Ostrowiec
    0
  • 15:00

    finished

    Siarka Tarnobrzeg
    0
    Avia Świdnik
    1
  • 15:00

    finished

    Orlęta Radzyń Podlaski
    1
    Stal Stalowa Wola
    2
  • 15:00

    finished

    LKS Łagów
    1
    Podlasie Biała Podlaska
    1
  • 15:00

    finished

    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    0
    Unia Tarnów
    3
  • 15:00

    finished

    Watkem Korona Rzeszów
    1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    2
  • 15:00

    finished

    Wólczanka Wólka Pełkińska
    1
    KSZO Ostrowiec
    2
  • 15:00

    finished

    Podhale Nowy Targ
    0
    LKS Łagów
    2
  • 15:00

    finished

    Podlasie Biała Podlaska
    0
    Cracovia Kraków II
    6
  • 17:38

    finished

    Stal Stalowa Wola
    2
    Siarka Tarnobrzeg
    4
  • 11:30

    finished

    Unia Tarnów
    1
    Czarni Połaniec
    1
  • 14:00

    finished

    Chełmianka Chełm
    0
    Wisłoka Dębica
    0
  • 15:00

    finished

    Avia Świdnik
    8
    Sokół Sieniawa
    2
  • 15:00

    finished

    Wisla Sandomierz
    0
    Orlęta Radzyń Podlaski
    3
  • 11:00

    finished

    Cracovia Kraków II
    5
    Podhale Nowy Targ
    2
  • 14:00

    finished

    LKS Łagów
    1
    Chełmianka Chełm
    2
  • 15:00

    finished

    Czarni Połaniec
    2
    Watkem Korona Rzeszów
    1
  • 15:00

    finished

    Orlęta Radzyń Podlaski
    0
    Podlasie Biała Podlaska
    2
  • 15:00

    finished

    Siarka Tarnobrzeg
    1
    Wisla Sandomierz
    0
  • 15:00

    finished

    KSZO Ostrowiec
    2
    Unia Tarnów
    1
  • 14:00

    finished

    Sokół Sieniawa
    0
    Stal Stalowa Wola
    0
  • 14:00

    finished

    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    0
    Avia Świdnik
    2
  • 15:00

    finished

    Wisłoka Dębica
    2
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    1
  • 11:00

    finished

    Unia Tarnów
    2
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    1
  • 13:00

    finished

    Avia Świdnik
    1
    Czarni Połaniec
    0
  • 15:00

    finished

    Podlasie Biała Podlaska
    1
    Siarka Tarnobrzeg
    2
  • 15:00

    finished

    Watkem Korona Rzeszów
    2
    KSZO Ostrowiec
    2
  • 15:00

    finished

    Stal Stalowa Wola
    3
    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    1
  • 15:00

    finished

    Chełmianka Chełm
    2
    Cracovia Kraków II
    1
  • 14:00

    finished

    LKS Łagów
    4
    Wisłoka Dębica
    1
  • 15:00

    finished

    Podhale Nowy Targ
    1
    Orlęta Radzyń Podlaski
    0
  • 15:00

    finished

    Wisla Sandomierz
    1
    Sokół Sieniawa
    1

2018 FIFA World Cup

The 2018 FIFA World Cup will be the 21st FIFA World Cup, a quadrennial international football tournament contested by the men's national teams. West of the Ural Mountains to keep travel time manageable.

It is scheduled to take place in Russia from 14 June to 15 July 2018,[2] after the country was awarded the hosting rights on 2 December 2010. This will be the first World Cup held in Europe since 2006; all but one of the stadium venues are in European Russia, west of the Ural Mountains to keep travel time manageable.

Gianni Infantino - Fifa President