Tenis na żywo

Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open, wszystkie ważne turnieje ATP i WTA. Zapewniamy najlepsze transmisje z najciekawszych pojedynków tenisowych z całego świata. Dzięki nam fanom tego sportu emocji nigdy nie zabraknie, każdego dnia jesteśmy na kortach i transmitujemy pojedynki najlepszych zawodników na naszym globie.

Nie ma dnia, by na kortach nie rozgrywane były tenisowe pojedynki. Jeśli nie kobiety w ramach turniejów zaliczanych do klasyfikacji WTA, to panowie grają o tryumf w turniejach zaliczanych do rankingu ATP. Jest co oglądać i jest co transmitować. Tenis wszak to jedna z najbardziej cenionych przez kibiców dyscyplin sportowych. Rywalizacja cieszy oko i serca wielu z nas, dlatego nie mogliśmy być obojętni na oczekiwania naszych użytkowników. Każdemu z Was zapewniamy wysokich standardów relacje z pojedynków turniejowych, jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego na kortach. Nasze mecze online to zarówno pojedynki singlowe, jak i deblowe oraz mixy.

W telewizji publicznej trudno o szansę obejrzenia pojedynków tenisowych, mimo że mamy znakomitych zawodników, jak Jerzy Janowicz czy Agnieszka Radwańska, to transmisje bywają sporadyczne. Tymczasem tenisiści reprezentujący biało-czerwoną flagę grywają często i z to z powodzeniem. Fanów tenisa również jest wielu, ale mało kto może sobie pozwolić na zagraniczne wojaże, by zasiadać na trybunach i kibicować naszym zawodnikom. Można za to korzystać z naszego serwisu, każdy oferowany przez nas stream jest dobrze wybrany, przedstawia dużą wartość jakościową (dźwięk i obraz), dzięki czemu możemy śledzić poczynania naszych reprezentantów na międzynarodowej arenie. My zapewniamy, że każda transmisja będzie za darmo, dzięki czemu sport tenisowy nie będzie Wam obcy.

Jesteśmy na małych turniejach, transmitujemy również pojedynki wielkoszlemowych turniejów. Federer, Djoković, Janowicz, Murray, Nadal, siostry Williams, Radwańska, Azarenka, Vinci… to tylko niektóre nazwiska legendarnych tenisistów, którzy dzięki nam obejrzycie w akcji. A świetnych zagrani nie brakuje, kiedy na kortach staja wymieniani sportowcy, to przecież światowa czołówka, najbardziej uzdolnieni i fascynujący tenisiści.

Najbardziej znane turnieje tenisowe to oczywiście Australian Open, Roland Garros, Wimbledon oraz US Open, tu na starcie stają najlepsi z najlepszych, do tego dochodzą jeszcze dwa turnieje Masters, gdzie rywalizują ze sobą najlepsi rankingowi tenisiści i nieformalny tytuł najlepszego w danym roku. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie toczy się walka o najwyższe laury, za każdym razem nie ograniczamy się do skrótów (choć i te obejrzycie na łamach naszego serwisu), szukamy streamów, dzięki którym obejrzycie wszystkie mecze na żywo.

Już dzisiaj dodaj nasz serwis do swoich ulubionych portali, zapewniamy transmisje live z najbardziej znaczących turniejów na świecie, meczyki, które zapewnią mnóstwo pozytywnych i niezapomnianych emocji. Oglądaj mecze na zywo i bądź fanem tenisa ziemnego.